a voestalpine High Performance Metals Hungary Kft.

 Üzletfejlesztési menedzser (BDM)

munkakörbe munkatársat keres.

A voestalpine High Performance Metals Hungary Kft., a vezető nemzetközi acélgyártó voestalpine csoport tagjaként, a magyarországi piac meghatározó acél- és hegesztőanyag értékesítője.

Fő profilunk a magasan ötvözött szerszámacélok, nemesacélok, hegesztőanyagok, és hegesztőgépek értékesítése mellett széleskörű szolgáltatások nyújtása megmunkálás, hőkezelés és bevonatolás területeken. Stratégiai és növekedési terveinkben fontos szerepet játszanak az értéknövelt szolgáltatások és a piac számára kínált technológiai megoldások, amelyek középpontjában az additív és/vagy hagyományos gyártással előállított szerszámacél termékek (alkatrészek és komponensek) állnak.

Erre a területre vonatkozó növekedési tervünk támogatására Üzletfejlesztési menedzsert keresünk.

Feladatok:

  • additív és/vagy hagyományos módon gyártott szerszámacél termékek értékesítése – szerszámos és egyéb alkalmazásokhoz – végfelhasználók és alkatrészgyártók számára a kiválasztott ipari területeken
  • piaci stratégiák és üzleti modellek kidolgozása a vállalat általános irányelveivel összhangban
  • piaci lehetőségek feltérképezése
  • együttműködés a voestalpine-csoporton belüli összes meglévő gyártóközponttal és más érintett érdekelt felekkel
  • naprakészen követni az iparági trendeket, és piaci információkat gyűjteni az egyes szegmensekre vonatkozóan

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség vagy azzal egyenértékű munkatapasztalat a szerszámgyártás és/vagy az általános gépészet területén: pl. műanyag fröccsöntés, nyomásos alumínium öntés, egyéb gépgyártás
  • kiváló kommunikációs és értékesítési/kereskedelmi készségek
  • ideális esetben additív gyártási folyamatokkal kapcsolatos munkatapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • önálló, felelősségteljes és elkötelezett munkavégzés
  • utazási hajlandóság bel- és külföldre egyaránt
  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Amit kínálunk:

  • céges autó, mobiltelefon és laptop használat
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • határozatlan idejű munkaviszony
  • 13. és 14. havi bér, prémium

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérjük, juttassa el hozzánk a szakmai önéletrajzát az allas@voestalpine.com e-mail címre.

Kérem, ne használjon elavult böngészőt!

Ön elavult böngészőt használ!

A honlap használata közben felléphetnek hibák!