voestalpine-logo

a voestalpine High Performance Metals Hungary Kft.
mint a nemzetközi voestalpine csoport tagja,
Dunaharaszti telephelyére

RENDSZERGAZDA
munkatársat keres

Feladatok:

  • fizikai és virtuális szerverek felügyelete, hibaelhárításban való részvétel
  • vezetékes és vezeték nélküli hálózat felügyelete
  • ipari és irodai számítógépek felügyelete, hibaelhárítása, a központ rendszergazdai feladatainak ellátása
  • jogosultságkezelés, adatmentési és visszaállítási feladatok
  • informatikai beszerzési feladatok ügyintézése, kapcsolattartás belső-külső beszállítókkal, rendelt eszközök üzembe helyezése, nyilvántartások vezetése
  • Active Directory adminisztrálás
  • részvétel üzleti alkalmazások technikai és biztonsági fejlesztéseiben és tesztelésében a voestalpine group-IT-val szoros együttműködésben
  • ISM audit

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • hálózati ismeretek
  • megbízhatóság, precizitás, önálló munkavégzés
  • Windows operációs rendszerek ismerete (7, 8, 10)
  • hálózati eszközök (switch, router, access point) ismerete
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvismeret (írásban és szóban egyaránt)
  • rugalmasság
  • lojalitás

Előnyök:

  • felsőfokú végzettség
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • határozatlan idejű munkaviszony
  • 13. és 14. havi bér, prémium
  • bejárási támogatás

Amennyiben megfelel a fentiekben leírt elvárásoknak, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát az allas@voestalpine.com e-mail címre.

SZAKTANÁCSADÓ- ÉRTÉKESÍTŐ

Feladatok:

  • A PVD (Physical Vapour Deposition) bevonatolás szolgáltatás értékesítése Magyarország területén
  • Új piaci lehetőségek, partnerek felkutatása, kapcsolatok kiépítése
  • Műszaki szaktanácsadás

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész-, kohó-, anyag-, hőkezelő-, végzettség előnyt jelent)
  • Több éves műszaki-értékesítési területen szerzett munka tapasztalat
  • Magabiztos fellépés, határozottság
  • Kiváló kapcsolatteremtő-, fejlett kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
  • Proaktív gondolkodásmód
  • Ügyfél- és eredményorientált személyiség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés és kreativitás
  • Nagyfokú rugalmasság, utazási hajlandóság bel- és külföldre egyaránt
  • Nyitottság egy új technológia elsajátítása iránt
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, stb.…)

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben, PVD bevonatolás szolgáltatás -, acél-, szerszám normália-, forgácsoló szerszám-, hőkezelés szolgáltatás értékesítés területen szerzett munka tapasztalat
  • Budapest vagy Budapest 80 km-es vonzáskörzetében lévő lakóhely

  • Hosszú távú perspektíva és karrierlehetőség egy nemzetközi környezetben működő, dinamikusan növekvő és jó hangulatú szervezetben
  • Betanítás, hazai és külföldi szakmai (tovább) képzés, tapasztalatszerzés
  • Versenyképes, részben eredményorientált jövedelem
  • Céges autó, mobiltelefon és laptop használat

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérjük, juttassa el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az allas@voestalpine.com e-mail címre.