Skip to main content

myAPP. Connecting people

mobilna aplikacja dla pracowników voestalpine

Jedna dla wszystkich! Dostępna bezpłatnie dla wszystkich pracownic i pracowników koncernu voestalpine, w nieograniczonej ilości języków, z licznymi przydatnymi i ciekawymi funkcjami – myAPP koncernu voestalpine to genialny i niezwykle interesujący serwis informacyjny w kompaktowym formacie!

Pobierz teraz i dołącz do naszej społeczności!

W jaki sposób mogę pobrać myAPP?

Im szybciej, tym lepiej! Aplikacja myAPP jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich pracownic i pracowników posiadających urządzenie z systemem iOS lub Android.

Google Play Store

QR Code Google Play Store

Jeżeli posiadasz telefon komórkowy z systemem operacyjnym Android (Samsung, Huawei, itp.), możesz pobrać aplikację myAPP koncernu voestalpine z Google Play Store, korzystając z tego linku lub przy użyciu kodu QR, widniejącego po prawej stronie.

Apple App Store

QR Code Apple Store

Jeżeli posiadasz prywatnego iPhone’a (iOS), możesz pobrać myAPP koncernu voestalpine z App Store Apple, korzystając z tego linku lub przy użyciu kodu QR, widniejącego po prawej stronie!

A tak to działa dla wszystkich, którzy

 • Doskonale! Już tylko jeden krok dzieli Cię od aplikacji myAPP! Wystarczy odszukać myAPP w zakładce Apps@Work, pobrać ją, zalogować się przy użyciu danych logowania do systemu Windows i już można z niej korzystać!

 • Wspaniale, prawie wszystko jest już gotowe!

  Zapisz i zweryfikuj aktualne dane kontaktowe (numer telefonu komórkowego!) na stronie https://pcd.voestalpine.com. Pobierz myAPP z Google Play Store lub Apple Store, zaloguj się przy użyciu danych logowania do systemu Windows, potwierdź za pomocą kodu PIN, który otrzymasz w wiadomości SMS i rozpocznij użytkowanie aplikacji!

 • Nic nie szkodzi!

  W pierwszej kolejności złóż wniosek o założenie osobistego konta użytkownika na stronie https://pcd.voestalpine.com/register.

  Następnie otrzymasz drogą pocztową list z danymi do logowania, przy użyciu których zalogujesz się na stronie https://pcd.voestalpine.com, gdzie możesz zapisać aktualne dane kontaktowe (numer telefonu komórkowego!). Szczegółową instrukcję obsługi portalu PCD znajdziesz tutaj.

  Po wykonaniu tych czynności możesz pobrać aplikację myAPP z Google Play Store lub Apple Store. Następnie zaloguj się przy użyciu danych do logowania, potwierdź za pomocą kodu PIN, który otrzymasz w wiadomości SMS i baw się dobrze! UWAGA: Hasło traci ważność po upływie 56 dni, musisz je zaktualizować na portalu haseł koncernu voestalpine. Instrukcję korzystania z portalu haseł znajdziesz tutaj.

  Po uruchomieniu myAPP musisz najpierw zaakceptować Politykę Prywatności i wybrać samodzielnie kod aktywacyjny (w kolejnym kroku możesz zastąpić go Touch ID) – teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozpocząć korzystanie z aplikacji.

Więcej informacji i dane kontaktowe

Więcej informacji znajdziesz w intranecie pod adresem: voestalpine.net/myAPP

Masz pytania? Nie zwlekaj! Wyślij do nas e-mail na adres: myAPP@voestalpine.com