Yasal Bilgi

 

Bu site ile ilgili aşağıdaki yasal hükümlere dikkat ediniz:

Bu web sitesi, mülkiyet haklarına ve telif hakları ile ilgili bilgilere ve bunlara uyulması zorunlu olanlara referanslar içerebilir. Bu özellikle logolar, resimler, ses dosyaları ve videolar için geçerli olacaktır. Bu web sitesindeki dosyaları indirmek, yazdırmak ve saklamak yalnızca kişisel kullanım için izinlidir. Diğer herhangi bir kullanım, voestalpine High Performance Metal Anonim Şirketi’nin açık iznine tabidir. voestalpine High Performance Metal Anonim Şirketi, bu web sitesindeki verilerin indirilmesinden kaynaklanan veri kaybı veya diğer teknik sorunlar için hiçbir şekilde sorumlu değildir. voestalpine High Performance Metal Anonim Şirketi, bu web sitesinin sayfalarına bağlantı veren diğer şirket web sitelerinin içeriğinden hiçbir şekilde sorumlu değildir.

voestalpine High Performance Metal A.Ş.

TOSB 4. Cadde No:7 Çayırova

41420 Kocaeli – TURKEY

T: +902626588887

info.hpm-turkey@voestalpine.com

Ticari Ünvan : voestalpine High Performance Metal Anonim Şirketi

MERSIS No : 008600753400019

Ticaret Sicil No : 20677

Sermaye : 3.300.000,00 TL

voestalpine High Performance Metals GmbH ve Avusturyalı iştirakler, ilgili yasal hükümlere uygun olarak Avusturya Ticaret Odası üyesidir. Ticaret Odasının çeşitli organlarındaki üyelikler, http://wko.at adresindeki resmi internet sitesinde bulunan Firmen A-Z linki altında listelenmiştir.

Daha kolay okunabilirlik amacıyla, kişilere yapılan göndermeler genellikle cinsiyete özgü değildir. Kişilerin eril formda referans gösterilmesi durumunda, bu otomatik olarak kadın personel üyelerini içerir.

Please use a browser that is not outdated.

You are using an outdated web browser.

Errors may occur when using the website.