Gıda İşleme Bileşenleri

Gıda endüstrisi için tasarlanmış Engineered Products ürünlerimiz uzun ömürlü olacak şekilde üretilmiştir. BÖHLER/ Uddeholm tarafından birinci sınıf malzemelerimizden üretilmiş, ısıl işlem, PVD kaplama ve hatta desen ile birleştirilmiştir -bu ürünler üretiminizin performansını ve verimliliğini artırmak için tasarlanmıştır.

Uzun kullanım ömrü, artan verimlilik, azalan enerji tüketimi ve üretim duruş süreleri, Engineered Products ürünlerimizin işletme maliyetlerinizi azaltmanıza yardımcı olmak için sağladığı iyileştirmelerden sadece birkaçıdır.

Teknolojilerimiz, artan sayıda uygulama ve çoğu makine türü ve markası için mevcuttur. Dünyanın dört bir yanındaki birçok memnun gıda endüstrisi ortağı, voestalpine Engineered Products sayesinde performans ve karlılıklarını önemli ölçüde artırdıklarını doğrulamıştır.

Gıda İşleme için Engineered Products

Cutter Bıçaklar
Cutter Bıçaklar
Kümes Hayvanları İşleme Teknolojisi
Kümes Hayvanları İşleme Teknolojisi
Film Kesme Bıçakları
Film Kesme Bıçakları
Kıyma Bıçakları Teknolojisi
Kıyma Bıçakları Teknolojisi

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin:

voestalpine High Performance Metal A.Ş. Ticari İletişime ve Kişisel Verilerin İşlenmesine ilişkin Açık Rıza/İzin Beyanı

[voestalpine High Performance Metal A.Ş. ile aranızda yürütülen ticari faaliyet çerçevesinde Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuata uygun olarak bazı kişisel verileriniz işlenmektedir. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereği hazırlanan [Musteri_Aydinlatma-Bildirimi.pdf (voestalpine.com)] linkinde yer alan Aydınlatma Bildirimi’ni okudum, anladım ve Kişisel Verilerimin, Müşteri Aydınlatma Bildirimi içerisinde detaylı olarak açıklanan amaçlar çerçevesinde işlenmesi konusunda bilgilendirildim.

Please use a browser that is not outdated.

You are using an outdated web browser.

Errors may occur when using the website.