Gıda İşleme için voestalpine Premium Bileşenleri

Gıda endüstrisi için tasarlanmış Engineered Products ürünlerimiz uzun ömürlü olacak şekilde üretilmiştir. En sağlam malzemelerimizden yapılıp, doğru ısıl işlemle birleştirilmiş, PVD kaplamalı veya desenlidir – üretiminizin performans ve verimlilik artırmaları garanti edilir.

Uzatılmış kullanım ömrü, artırılmış verimlilik, azaltılmış enerji tüketimi ve üretim kesintileri – işletme maliyetlerinizde önemli bir azalmaya yol açacak iyileştirmelerden yalnızca birkaçıdır.

Teknolojilerimiz, artan sayıda uygulama ve çoğu makine türü ve markası için mevcuttur. Dünyanın dört bir yanındaki birçok memnun iş ortağı, voestalpine sistemleri sayesinde performansın ve karlılığın önemli ölçüde arttığını onayladı.

Gıda İşleme için Engineered Products

Hazneli Kesici Bıçakları
Hazneli Kesici Bıçakları
Tavuk İşleme Bıçakları
Tavuk İşleme Bıçakları
Film Kesici Bıçakları
Film Kesici Bıçakları
Kıyma Kitleri
Kıyma Kitleri

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin:

voestalpine High Performance Metal A.Ş. Ticari İletişime ve Kişisel Verilerin İşlenmesine ilişkin Açık Rıza/İzin Beyanı

[voestalpine High Performance Metal A.Ş. ile aranızda yürütülen ticari faaliyet çerçevesinde Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuata uygun olarak bazı kişisel verileriniz işlenmektedir. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereği hazırlanan [Musteri_Aydinlatma-Bildirimi.pdf (voestalpine.com)] linkinde yer alan Aydınlatma Bildirimi’ni okudum, anladım ve Kişisel Verilerimin, Müşteri Aydınlatma Bildirimi içerisinde detaylı olarak açıklanan amaçlar çerçevesinde işlenmesi konusunda bilgilendirildim.

Please use a browser that is not outdated.

You are using an outdated web browser.

Errors may occur when using the website.