Plastik Enjeksiyon Kalıplamaya Yönelik Engineered Products Ürünleri

Plastik enjeksiyon kalıplama sektöründe faaliyet gösteren enjeksiyon kalıpçıları ve takım üreticileri gibi şirketlerin endüstriyel imalat gereksinimlerini karşılamaya yönelik özel üretim çözümler sunuyoruz. Ürünlerimizin arkasındaki inovasyonun temelinde müşterilerimizin üretim performansını optimize etme, genel donanım verimliliğini arttırma ve toplam sahip olma maliyetlerini asgari düzeye çekme gereksinimleri yer almaktadır.

Plastik enjeksiyon kalıplamaya yönelik Engineered Products ürünlerimiz, birinci sınıf AM toz malzemelerimiz ve konformal soğutma kanalları (katmanlı üretim yoluyla üretilen takım uçlarında) gibi tasarım özelliklerinin benzersiz bileşimi sayesinde ideal üretim performansı dengesi sağlayabilmektedir. Bu soğutma kanalları bir yandan daha düşük döngü sürelerini mümkün kılarken diğer yandan da daha homojen bir sıcaklık dağılımı sağlayarak ıskarta oranlarını azaltmaktadır. AM mikroskobik gözenekliliğe sahip hava tahliye yapılarının oluşturulmasına da olanak tanıyarak enjeksiyon sırasında kalıbında hiç hava kalmamasını sağlamak üzere basınçlı havanın istenilen şekilde tahliye edilmesine izin verir. Bu yapılar, yaygın şekilde bir endüstriyel sorun olan dizel etkisinin yol açtığı kusurların önlenmesine yardımcı olur Veri toplama ve gerçek zamanlı üretim izlemeyi mümkün kılmak için oluşturulabilen sensör kanallarının kullanımı da diğer inovatif AM tasarım olanakları arasında yer almaktadır.

Birinci sınıf malzemelerimiz kullanılarak BÖHLER / Uddeholm tarafından üretilen bu Engineered Products ürünleri, olağanüstü düzeltilebilme özellikleri ve yüksek korozyon ve aşınma direnci sergileyerek yüksek bir ürün ömrü ve daha düşük bir bakım gereksinimi ortaya koyarlar. Her bir ürünümüz ısıl işlem ve talaşlı imalat gibi işleme sonrası teknolojileri; kaplama ve tekstür oluşturmayı kapsayan katma değerli hizmetlerimizi içeren eksiksiz voestalpine HPM çözümleri üzerine inşa edilmiştir.

voestalpine HPM doğru malzeme seçimiyle başlayıp konsept aşamasından nihai bileşenin elde edildiği ana kadar tüm değer zinciri boyunca müşterilerle işbirliği halinde çalışır.

Plastik Enjeksiyon Kalıplamaya Yönelik Engineered Products Ürünleri

V ve X Akış Filtresi
V ve X Akış Filtresi
Şişe Kapakları İçin Uçlar
Şişe Kapakları İçin Uçlar
Silindirik Kaplar İçin Uçlar
Silindirik Kaplar İçin Uçlar
Gıda Kabı Kapakları İçin Uçlar
Gıda Kabı Kapakları İçin Uçlar
PET-Preformlar İçin Uçlar
PET-Preformlar İçin Uçlar
Enjektörler İçin Uçlar
Enjektörler İçin Uçlar
Test Tüpü İçin Uçlar
Test Tüpü İçin Uçlar
Hava Tahliye Yapıları
Hava Tahliye Yapıları

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin:

voestalpine High Performance Metal A.Ş. Ticari İletişime ve Kişisel Verilerin İşlenmesine ilişkin Açık Rıza/İzin Beyanı

[voestalpine High Performance Metal A.Ş. ile aranızda yürütülen ticari faaliyet çerçevesinde Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuata uygun olarak bazı kişisel verileriniz işlenmektedir. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereği hazırlanan [Musteri_Aydinlatma-Bildirimi.pdf (voestalpine.com)] linkinde yer alan Aydınlatma Bildirimi’ni okudum, anladım ve Kişisel Verilerimin, Müşteri Aydınlatma Bildirimi içerisinde detaylı olarak açıklanan amaçlar çerçevesinde işlenmesi konusunda bilgilendirildim.

Please use a browser that is not outdated.

You are using an outdated web browser.

Errors may occur when using the website.