Plastik Enjeksiyon Kalıplama için özel tasarlanmış Engineered Products

Enjeksiyon kalıpçısı veya takım üreticisi gibi plastik enjeksiyon kalıplama alanında faaliyet gösteren şirketlerin endüstriyel üretim ihtiyaçlarına özellikle hitap eden özel çözümler sunuyoruz. Toplam sahip olma maliyeti, genel ekipman verimliliği ve üretkenlik gibi müşteri değerleri, yenilikçi ürünlerimize yön veren itici güçlerdir.

Üretkenliği artırmanın itici gücü, örneğin, her iki faktörüde iyileştiren uyumlu soğutma kanalları, hurda oranlarını azaltmak için daha düşük çevrim süreleri ve daha homojen sıcaklık dağılımlardır. BÖHLER/Uddeholm tarafından üretilen üstün parlatılabilirlik ve yüksek korozyon ve aşınma direncine sahip birinci sınıf malzemelerimizle birlikte, ürünler daha az bakım gerektirerek uzun bir kullanım ömrü sağlar.

Plastik Enjeksiyon Kalıplama için Engineered Products

Akış Filtresi V & X
Akış Filtresi V & X
Şişe Kapağı İnsörtleri
Şişe Kapağı İnsörtleri
Silindirik Kap İnsörtleri
Silindirik Kap İnsörtleri
Gıda Saklama Kabı Kapağı İnsörtleri
Gıda Saklama Kabı Kapağı İnsörtleri
PET Ön Kalıp İnsörtleri
PET Ön Kalıp İnsörtleri
Enjektör İnsörtleri
Enjektör İnsörtleri
Test Tüpü İnsörtleri
Test Tüpü İnsörtleri

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin:

voestalpine High Performance Metal A.Ş. Ticari İletişime ve Kişisel Verilerin İşlenmesine ilişkin Açık Rıza/İzin Beyanı

[voestalpine High Performance Metal A.Ş. ile aranızda yürütülen ticari faaliyet çerçevesinde Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuata uygun olarak bazı kişisel verileriniz işlenmektedir. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereği hazırlanan [Musteri_Aydinlatma-Bildirimi.pdf (voestalpine.com)] linkinde yer alan Aydınlatma Bildirimi’ni okudum, anladım ve Kişisel Verilerimin, Müşteri Aydınlatma Bildirimi içerisinde detaylı olarak açıklanan amaçlar çerçevesinde işlenmesi konusunda bilgilendirildim.

Please use a browser that is not outdated.

You are using an outdated web browser.

Errors may occur when using the website.