Engineered Products

ENGINEERED PRODUCTS NELERDİR?

water jackets

Engineered Products, birinci sınıf voestalpine malzemelerinden üretilmiş, kullanıma hazır, özelleştirilmiş parçalardır. İşleme, ısıl işlem ve yüksek kaliteli PVD kaplama gibi gerekli tüm üretim adımlarıyla özel hazırlanmış Engineered Products ürünlerini tasarlıyor ve üretiyoruz.

Bu (özel hazırlanmış) ürünler, üretkenliği optimize etmek ve üretim verimliliğini artırmak için bir temel sağlamak amacıyla yüksek basınçlı döküm, plastik enjeksiyon ve gıda işlemeye odaklanan çok çeşitli uygulamalarda kapsamlı deneyimimiz kullanılarak tasarlanmıştır.

İhtiyaca ve uygulamaya bağlı olarak ürünlerimiz için metal eklemeli imalat da sunuyoruz. Bu yenilikçi parçalar, tüm önemli özellikleri (örn. konformal soğutma) içerdiğinnden, böylece müşterilerimiz bitmiş parçayı bir alet, makine veya düzenekte çok az veya hiç son işlem uygulanmadan hemen kullanabilirler.

Engineered Products, daha yüksek üretkenlik ve parça başına daha düşük toplam sahip olma maliyeti sağlar.

Eklemeli imalat ile Yüksek Basınclı Döküm (HPDC) ve Toz enjeksiyon Kalıplama (PIM) uygulamalarında daha düşük döngü süreleri ve daha uzun ömürler elde ediyoruz.

Engineered Products daha yüksek ürün kalitesi sağlar ve hurda oranlarını, bakım ve makine duruş sürelerini azaltmaya yardımcı olur.

ENGINEERED PRODUCTS

Özel uygulamanız için ürün yelpazemizi keşfedin!

Tüm Ürünler
Tüm Ürünler

UYGULAMALAR

Müşterilerimizin karşılaştığı zorlukların her biri kendine özgüdür ve tasarım, üretim ve katma değerli hizmetlerde yıllara dayanan deneyimimiz, çeşitli uygulamalarda devreye alınabilecek bitmiş, kullanıma hazır ürünler geliştirmemizi sağlamıştır.

Çeşitli endüstriler için küresel bir çözüm sağlayıcı olarak, farklı segmentler ve uygulamalar için yüksek kaliteli mühendislik ürünleri sunuyoruz. Uzmanlarımız, bu yenilikçi kullanıma hazır ürünleri endüstri standartlarını aşacak şekilde geliştirdi ve tasarladı.

Derin malzeme bilgisi, süreç anlayışı ve tasarım uzmanlığı, üretkenliği optimize etmek ve üretim verimliliğini artırmak için bir temel sağlamak üzere tasarlanmış özel yapım ürünlerimizin temel direkleridir.

Özel uygulamanız için ürün yelpazemizi keşfedin!

Basınçlı Döküm
Basınçlı Döküm
Plastik Enjeksiyon
Plastik Enjeksiyon
Gıda İşleme
Gıda İşleme

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin:

voestalpine High Performance Metal A.Ş. Ticari İletişime ve Kişisel Verilerin İşlenmesine ilişkin Açık Rıza/İzin Beyanı

[voestalpine High Performance Metal A.Ş. ile aranızda yürütülen ticari faaliyet çerçevesinde Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuata uygun olarak bazı kişisel verileriniz işlenmektedir. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereği hazırlanan [Musteri_Aydinlatma-Bildirimi.pdf (voestalpine.com)] linkinde yer alan Aydınlatma Bildirimi’ni okudum, anladım ve Kişisel Verilerimin, Müşteri Aydınlatma Bildirimi içerisinde detaylı olarak açıklanan amaçlar çerçevesinde işlenmesi konusunda bilgilendirildim.

Please use a browser that is not outdated.

You are using an outdated web browser.

Errors may occur when using the website.