voestalpine Böhler Welding

Böhler Welding, müşterilerine kendi üretimi olan ve dünyada eşi benzeri bulunmayan kaynak sarf malzemeleri içeren geniş bir ürün yelpazesi sunar. Yaklaşık 2.000 ürünü kapsayan bu geniş ürün yelpazesi en ağır sanayinin güncel taleplerine ve pazar koşullarına uygun olarak sürekli olarak en yüksek kalite standartlarına göre güncellenir.

Böhler Welding - Lasting Connections

Kaynak makinelerinin mükemmel uyumu, sarf malzemelerinin ve teknolojilerin tanınmış uygulama ve proses bilgi birikimimiz ile birleşimi ihtiyaçlarınız için en iyi çözümü sunar:  İnsanlar, ürünler ve teknolojiler arasında gerçek ve kanıtlanmış bir bağ. Sonuç söz verdiğimiz gibi: Kalıcı Bağlar için Eksiksiz Kaynak Çözümleri.

Çubuk elektrot

Çubuk elektrotla manuel ark kaynağı

Daha fazla bilgi

GTAW çubuk

Gaz korumalı tungsten ark kaynağı (TIG süreci)

Daha fazla bilgi

Özlü tel

Özlü tellerle birleştirme kaynağı

Daha fazla bilgi

Masif tel

Gaz korumalı metal ark kaynak (MIG/MAG süreci)

Daha fazla bilgi

SAW tozu

Tozaltı ark kaynağı

Daha fazla bilgi

Finishing Chemicals

Pickling products for stainless steels and special alloys.

More information

Matchless in Stainless

the Number One supplier for all stainless applications

More information

Automation

Welding process competence

More information

3D Print

Innovative Wire Arc Additive Manufacturing

More information

Hizmetler

Çelik kaynak yapımındaki tüm kaynak süreçlerinin yeni EN 1090 Avrupa standardına uygun olması gerekmektedir. 

voestalpine Böhler Welding, size destek vererek şirketinizde gerçekleştirilen tüm kaynak süreçlerini standarda uygun hale getirme fırsatını sunmaktadır. Bunu göz önünde bulundurarak ve TÜV SÜD SZA Österreich  Technische Prüf-GmbH test ve sertifikasyon kuruluşunun denetiminde, toplam 53 farklı konfigürasyonu kullanarak ve  EN ISO 15614-1 standardı doğrultusunda bu numuneleri test ederek kaynak laboratuvarımızda bağımsız kaynak denemeleri hayata geçirdik. voestalpine Böhler Welding Austria GmbH tarafından bu doğrultuda hazırlanan kaynak talimatları (WPS - Welding Procedure Specification), TÜV SÜD SZA Österreich tarafından da test edildi ve onaylandı. Herhangi bir sorunuz olduğu takdirde bizimle doğrudan irtibat kurmaktan çekinmeyin.