OBLASTI POUŽITÍ


VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ

V procesu vstřikování plastů je chladnutí výlisku nejdelší fází procesu. Je to současně rozhodující faktor pro výslednou kvalitu vstřikovaných částí. Konformní chlazení umožňuje zacílit přímo na horké části forem, snížení deformací a zkrácení doby cyklu.

AM-Test-Tube
voestalpine-HPDC

TLAKOVÉ LITÍ

3D tisk a konformní chlazení jsou dalším prvkem na řešení problémů s pórovitostí, nalepováním, vznikem trhlin, dokonce i pro zkrácení doby cyklu.

KONSTRUKČNÍ DÍLY

Naše zákazníky podporujeme konzultacemi, abychom společně vybrali ten správný materiál pro správnou aplikaci. Pomáháme také s úpravou tvaru dílů podle  požadavků Vaší aplikace s použitím programů a pokročilých technologií na podporu výrobního procesu, od počátečního návrhu až po funkční díly.

AM-Turbine
hinge-hood

AUTOMOBILOVÝ A LETECKÝ PRŮMYSL

Automobilový, letecký a vesmírný průmysl využívá možnosti 3D tisku kovů v největší míře. Díky možnosti vytvářet odolné a lehké komponenty se zkrácenou dobou prototypování a výroby, existuje mnoho nových příležitostí pro inteligentní řešení, od pohlcení energie, zvyšování efektivnosti až po vysoké bezpečnostní požadavky.

SLEDUJTE NÁS NA

Linkedin-Logo

cancel
zrušení

Nastavení mého účtu

Mějte prosím trochu trpělivosti. Váš požadavek se zpracovává.

Please use a browser that is not outdated.

You are using an outdated web browser.

Errors may occur when using the website.