OBLASTI POUŽITÍ


  VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ

  V procesu vstřikování plastů je chladnutí výlisku nejdelší fází procesu. Je to současně rozhodující faktor pro výslednou kvalitu vstřikovaných částí. Konformní chlazení umožňuje zacílit přímo na horké části forem, snížení deformací a zkrácení doby cyklu.

  AM-Test-Tube
  voestalpine-HPDC

  TLAKOVÉ LITÍ

  3D tisk a konformní chlazení jsou dalším prvkem na řešení problémů s pórovitostí, nalepováním, vznikem trhlin, dokonce i pro zkrácení doby cyklu.

  KONSTRUKČNÍ DÍLY

  Naše zákazníky podporujeme konzultacemi, abychom společně vybrali ten správný materiál pro správnou aplikaci. Pomáháme také s úpravou tvaru dílů podle  požadavků Vaší aplikace s použitím programů a pokročilých technologií na podporu výrobního procesu, od počátečního návrhu až po funkční díly.

  AM-Turbine
  hinge-hood

  AUTOMOBILOVÝ A LETECKÝ PRŮMYSL

  Automobilový, letecký a vesmírný průmysl využívá možnosti 3D tisku kovů v největší míře. Díky možnosti vytvářet odolné a lehké komponenty se zkrácenou dobou prototypování a výroby, existuje mnoho nových příležitostí pro inteligentní řešení, od pohlcení energie, zvyšování efektivnosti až po vysoké bezpečnostní požadavky.

  SLEDUJTE NÁS NA

  Linkedin-Logo

  Please use a browser that is not outdated.

  You are using an outdated web browser.

  Errors may occur when using the website.