Přehled služeb

  Kromě široké škály ocelových výrobků Vám nabízíme i pestrou škálu služeb s přidanou hodnotou pro splnění vašich požadavků.

  Tepelné zpracování

  Tepelné zpracování zahrnuje technologie jako je plynová nitridace, plynová nitridace s řízenou atmosférou, vakuové kalení, plazmová nitridace či indukční kalení. Používáme nejmodernější vakuové pece s cílem poskytnout nejvhodnější tepelnou úpravu pro dosažení požadovaných metalurgických vlastností ocelí.

  Povlakování a laserová technologie

  Svou nabídku služeb jsme rozšířili o povlakování PVD/CVD a laserovou technologii. Obě služby jsou prováděny u našeho koncernového partnera, specialisty v této oblasti, firmy voestalpine Eifeler Coating v Německu nebo Polsku (popř. Maďarsku).

  Servisní a laboratorní práce

  Co to vlastně servisní a laboratorní práce znamená? V rámci nabízených služeb a ve spolupráci s odděleními prodeje materiálu Böhler a Uddeholm a výrobními závody nabízíme poradenství v oblasti:

  • výběru vhodného materiálu,
  • návrhu tepelného zpracování,
  • návrhu kombinovaného tepelného zpracování – kalení+nitridace,
  • speciálních postupů tepelného zpracování – např. nitridace před povlakováním.

  Objednání a doprava

  V případě Vašeho zájmu o tepelné zpracování jsme pro vás připravili rychlý objednávkový formulář, který nám po vyplnění můžete poslat na e-mailovou adresu: kalirna@voestalpine.com.

  Při objednání našich služeb lze případě potřeby objednat i naši svozovou službu. Budete-li mít o svozovou službu zájem, kontaktujte nás, a my Vám vaše díly odvezeme i přivezeme. V takovém případě doporučujeme, objednávat dopravu den předem, abychom mohli trasy jednotlivých lépe plánovat.

  Please use a browser that is not outdated.

  You are using an outdated web browser.

  Errors may occur when using the website.