Přehled služeb

Kromě široké škály ocelových výrobků Vám nabízíme i pestrou škálu služeb s přidanou hodnotou pro splnění vašich požadavků.

Tepelné zpracování

Tepelné zpracování zahrnuje technologie jako je plynová nitridace, plynová nitridace s řízenou atmosférou, vakuové kalení, plazmová nitridace či indukční kalení. Používáme nejmodernější vakuové pece s cílem poskytnout nejvhodnější tepelnou úpravu pro dosažení požadovaných metalurgických vlastností ocelí.

Povlakování a laserová technologie

Svou nabídku služeb jsme rozšířili o povlakování PVD/CVD a laserovou technologii. Obě služby jsou prováděny u našeho koncernového partnera, specialisty v této oblasti, firmy voestalpine Eifeler Coating v Německu nebo Polsku (popř. Maďarsku).

Servisní a laboratorní práce

Co to vlastně servisní a laboratorní práce znamená? V rámci nabízených služeb a ve spolupráci s odděleními prodeje materiálu Böhler a Uddeholm a výrobními závody nabízíme poradenství v oblasti:

  • výběru vhodného materiálu,
  • návrhu tepelného zpracování,
  • návrhu kombinovaného tepelného zpracování – kalení+nitridace,
  • speciálních postupů tepelného zpracování – např. nitridace před povlakováním.

Objednání a doprava

V případě Vašeho zájmu o tepelné zpracování jsme pro vás připravili rychlý objednávkový formulář, který nám po vyplnění můžete poslat na e-mailovou adresu: kalirna@voestalpine.com.

Při objednání našich služeb lze případě potřeby objednat i naši svozovou službu. Budete-li mít o svozovou službu zájem, kontaktujte nás, a my Vám vaše díly odvezeme i přivezeme. V takovém případě doporučujeme, objednávat dopravu den předem, abychom mohli trasy jednotlivých lépe plánovat.

cancel
zrušení

Nastavení mého účtu

Mějte prosím trochu trpělivosti. Váš požadavek se zpracovává.

Please use a browser that is not outdated.

You are using an outdated web browser.

Errors may occur when using the website.