Rakouská ušlechtilá ocel Böhler

  Böhler je světoznámá značka rychlořezné, nástrojové, speciální i pásové oceli a nožové pásky nejvyšší kvality.  Její vývoj a výroba probíhá v několika produkčních společnostech spadajících pod jeden koncern voestalpine AG se sídlem v Linci.

  V České republice je koncern zastoupen prodejní společností voestalpine High Performance Metals CZ s.r.o., jejíž prodejní divize Böhler Vám může nabídnout široký sortiment této prvotřídní oceli.

  Švédská nástrojová ocel Uddeholm

  Uddeholm je špičková světová  značka nástrojové oceli. Její počátky se datují více jak 300 let zpět do Švédska. V současnosti je pojem švédská ocel synonymem kvality a spolehlivosti.

  V roce 1991 došlo k sloučení švédského Uddeholmu s rakouskou skupinou Böhler a k vytvoření koncernu Böhler Uddeholm. Tím vznikl světově největší výrobce nástrojové oceli s hustou odbytovou sítí specializovanou na ušlechtilou ocel. Od roku 2007 je koncern součástí koncernu voestalpine AG.

  V České republice je koncern zastoupen prodejní společností voestalpine High Performance Metals CZ s.r.o., jejíž prodejní divize Uddeholm Vám může nabídnout pestrou škálu této oceli nejvyšší kvality.

  Přídavné materiály voestalpine Böhler Welding

  Celosvětově unikátní portfolio více než 2 000 produktů pro svarové spoje všemi konvenčními metodami obloukového svařování. Tradiční značka udávající směr vývoje přídavných materiálů již téměř jedno století. Součástí skupiny Böhler Welding je i Avesta, přední výrobce mořících produktů pro nerezavějící oceli. Sortiment doplňuje další příslušenství pro svařování – keramické podložky, zařízení pro odvíjení drátu ze sudů, svářečské helmy.

  Desítky let zkušeností a aplikačních know-how v oblasti oprav, údržby a ochrany proti opotřebení. Inovativní produkty a řešení na míru. Zvyšování životnosti, produktivity a spolehlivosti součástí svařováním, navařováním, plátováním a žárovými nástřiky. Skupina UTP Maintenance nabízí řešení nejen pro běžně svařované materiály, ale i obtížně svařitelné materiály, otěruvzdorné oceli, tvrdokovy, nástrojové oceli, litinu, měď a slitiny, nikl a slitiny, a další. Má-li to být svařeno, my víme jak.

  Zkušenosti a vědomosti získané léty vývoje, výroby a nespočetnými aplikacemi. Německá technologie, specialista na tvrdé pájení a vysokoteplotní pájení. Správná řešení na základě znalostí a úspěšných aplikací pájecích procesů prokázaná řadou výrobků.

  Please use a browser that is not outdated.

  You are using an outdated web browser.

  Errors may occur when using the website.