voestalpine ve světě

  Společnost voestalpine sídlí v rakouském Linci a je jedním z předních evropských partnerů automobilového a energetického průmyslu. Navíc je jedničkou na světových trzích v oblasti železniční technologie a nástrojové oceli. voestalpine ocel lze nalézt v řadě produktů a objektů, jako je například nejnovější generace Airbusů, budova Atomium v Bruselu, stadion Wembley  v Londýně nebo Burj Dubai, nejvyšší budova světa.

  Divize High Performance Metals

  voestalpine se skládá ze čtyř divizí a je zastoupena 500 společnostmi. Divize High Performance Metals je jednou z těchto divizí zaměřující se na technologicky náročné výrobky z oblasti speciálních ocelí. V souladu se svou specializovanou orientací na zákazníky tato divize provozuje celosvětovou prodejní a servisní síť sestávající přibližně ze 160 poboček na všech kontinentech.

  voestalpine High Performance Metals CZ s.r.o.

  Naše dceřiná společnost High Performance Metals CZ s.r.o. se sídlem v České republice se zaměřuje na technologicky náročné segmenty výrobků a má vedoucí postavení na trhu se speciální a nástrojovou ocelí a služeb s přidanou hodnotou, jako je tepelné zpracování a povlakování.

  voestalpine umožňuje díky své spolupráci s konstruktéry, nástrojáři i uživateli nástrojů prezentovat svým zákazníkům kompletní řešení.

  High Performance Metals CZ s.r.o. zastupuje rovněž voestalpine Böhler Welding, výrobce přídavných materiálů pro svařování, navařování a pájení.

   

   

  Please use a browser that is not outdated.

  You are using an outdated web browser.

  Errors may occur when using the website.