voestalpine ve světě

Společnost voestalpine sídlí v rakouském Linci a je jedním z předních evropských partnerů automobilového a energetického průmyslu. Navíc je jedničkou na světových trzích v oblasti železniční technologie a nástrojové oceli. voestalpine ocel lze nalézt v řadě produktů a objektů, jako je například nejnovější generace Airbusů, budova Atomium v Bruselu, stadion Wembley  v Londýně nebo Burj Dubai, nejvyšší budova světa.

Divize High Performance Metals

voestalpine se skládá ze čtyř divizí a je zastoupena 500 společnostmi. Divize High Performance Metals je jednou z těchto divizí zaměřující se na technologicky náročné výrobky z oblasti speciálních ocelí. V souladu se svou specializovanou orientací na zákazníky tato divize provozuje celosvětovou prodejní a servisní síť sestávající přibližně ze 160 poboček na všech kontinentech.

voestalpine High Performance Metals CZ s.r.o.

Naše dceřiná společnost High Performance Metals CZ s.r.o. se sídlem v České republice se zaměřuje na technologicky náročné segmenty výrobků a má vedoucí postavení na trhu se speciální a nástrojovou ocelí a služeb s přidanou hodnotou, jako je tepelné zpracování a povlakování.

voestalpine umožňuje díky své spolupráci s konstruktéry, nástrojáři i uživateli nástrojů prezentovat svým zákazníkům kompletní řešení.

High Performance Metals CZ s.r.o. zastupuje rovněž voestalpine Böhler Welding, výrobce přídavných materiálů pro svařování, navařování a pájení.

 

 

cancel
zrušení

Nastavení mého účtu

Mějte prosím trochu trpělivosti. Váš požadavek se zpracovává.

Please use a browser that is not outdated.

You are using an outdated web browser.

Errors may occur when using the website.