Pásová ocel

 

voestalpine Precision Strip GmbH, je součástí rakouského koncernu – voestalpine. Jsme výrobcem precizních ocelových pásů válcovaných za studena, které splňují nejvyšší standardy kvality. Naše výrobky mají vysokou homogenitu, rozměrovou stálost a vynikající kvalitu povrchu. Naše skupina zaměstnává přibližně 1100 zaměstnanců a vyvážíme do více než 60 zemí světa.

  • V rakouské divizi v Kematen máme novou válcovnu nejnovější generace s možností výroby pásů do šířky 650mm a do tloušťky 5mm. Zde  vyrábíme vysoce kvalitní pásovou ocel pro řezání, lisování a pružinové oceli válcované za studena. Další možností je válcování profilovaných pásů.
  • Ve švédské divizi v Munkfors válcujeme už od tloušťky 10mí např. žiletkovou ocel, skalpel pásy nebo pásy pro klapkové ventily.

Výrobní možnosti zahrnují výrobu uhlíkových jakostí (C obsah 0,45-1,25%), středně a vysoce legovaných jakostí a speciálních jakostí. Podle způsobu použití jsou to pružinové oceli, řezací pásy vč. bi-metalu, zušlechtěné pásy, studené pásy, korozivzdorné pásy – feritické Cr-oceli/ martenzitické Cr-oceli/ austenitické Cr-Ni a Cr-Ni-Mo oceli/ precipitačně vytvrzené oceli a dále speciální jakosti jako např. labyrintová těsnění turbín. Na základě požadavku lze vyrobit 9 různých druhů hran pásů, 5 různých barev povrchu, popř. 6 druhů povrchů.

Nejčastější použití: elektroprůmysl, obuvnický a textilní průmysl, nožový průmysl – řezací pásy, kartonážní průmysl, pružiny, letectví, energetika, hodinářství a medicína.

 

 

strip-foto
cancel
zrušení

Nastavení mého účtu

Mějte prosím trochu trpělivosti. Váš požadavek se zpracovává.

Please use a browser that is not outdated.

You are using an outdated web browser.

Errors may occur when using the website.