voestalpine Böhler Welding

Böhler Welding Diamondspark: BÖHLER Ti 46 T-FD

16. ekm 2018

You have the most demanding applications in your industry? We have the right cored wire: BÖHLER Ti 46 T-FD is a rutile flux-cored wire designed for joint welding of unalloyed and fine-grained steels with ISO –V charpy requirements down to -30°C.

okumaya devam et

Werkzeugbau

23. - 24. ekm 2018 | Bad Krozingen

Dieses Seminar richtet sich an Fachleute, die mit den gängigen Verfahren im Werkzeugbau bereits vertraut sind und ihre Kenntnisse vertiefen bzw. Fallbeispiele besprechen möchten. Die Schwerpunkte dieser Schulung liegen auf der Vorstellung der entsprechenden Grundwerkstoffe, der geeigneten Schweißzusätze und deren Verarbeitung in den verschiedenen Schweißverfahren.

okumaya devam et

Grosse Unterstützung für grosse Herausforderungen

Success Story

voestalpine Böhler Welding stellt optimale Schweißleistung für das Dammbauprojekt in Baihetan/China sicher.

okumaya devam et

Otomotiv

Otomotiv endüstrisi için özel olarak tasarlanmış masif ve metal özlü teller. voestalpine Böhler Welding, otomotiv endüstrisine yönelik masif ve metal özlü tellerin lider tedarikçisidir. Artan üretkenlik talepleri ve temel malzemelere ilişkin yeni gereksinimleri yenilik sürecimize yön vermektedir.

okumaya devam et

Kaynak Akademisi

Mükemmellik öne geçmemizi sağlar ve mükemmel bir performansın ön koşuludur. voestalpine Böhler Welding olarak biz, birikimimizi müşterilerimiz ve ortaklarımızla paylaşarak, beraberce mükemmel çözümler üretmeyi kendimize hedef edindik.

okumaya devam et

Distribütör

Öncü olarak biz inovasyonun en ön cephesinde yer almakta ve pazarda eşsiz olan yeni çözümler geliştirmekteyiz. Bu, kaynak sektörünü ileriye taşımaktadır. Hedefimiz herkes için daha fazla fayda elde etmektir.

okumaya devam et

Mevcut Pozisyonlar