OBLASTI POUŽITIA


  VSTREKOVANIE PLASTOV

  V procese vstrekovania plastov je chladnutie výlisku najdlhšou fázou procesu. Je to tiež rozhodujúci faktor pre kvalitu vstrekovaných častí. Konformné chladenie umožňuje zacielenie na horúce miesta, zníženie deformácií a skrátenie doby cyklu.

  VIAC INFORMÁCIÍ TU 

  am-test-tube
  voestalpine-hpdc

  TLAKOVÉ LIATIE

  3D tlač a konformné chladenie sú ďalším prvkom na riešenie problémov s pórovitosťou, nalepovaním, vznikom trhlín, dokonca pre skrátenie doby cyklu.

  VIAC INFORMÁCIÍ TU

  VŠEOBECNÉ STROJÁRSTVO

  Našich zákazníkov podporujeme konzultáciami, aby sme spoločne vybrali ten správny materiál pre správnu aplikáciu. Pomáhame tiež s redizajnom dielov podľa požiadaviek vašej aplikácie s použitím softvérov a pokročilých technológií na podporu výrobného procesu, od počiatočného návrhu až po funkčné časti.

  am-turbine
  hinge-hood

  AUTOMOBILOVÝ A LETECKÝ PRIEMYSEL

  Automobilový, letecký a vesmírny priemysel využíva možnosti 3D tlače kovov v najväčšej miere. Vďaka možnosti vytvárať odolné a ľahké komponenty so skrátenou dobou prototypovania a výroby, existuje veľa nových príležitostí pre inteligentné riešenia, od riešení absorpcie energie, zvyšovania efektívnosti až po vysoké bezpečnostné požiadavky.

  SLEDUJTE NÁS NA

   

  AK MÁTE ZÁUJEM O ĎALŠIE INFORMÁCIE, KONTAKTUJTE NÁS:

  Kontakt

  Please use a browser that is not outdated.

  You are using an outdated web browser.

  Errors may occur when using the website.