OBLASTI POUŽITIA


VSTREKOVANIE PLASTOV

V procese vstrekovania plastov je chladnutie výlisku najdlhšou fázou procesu. Je to tiež rozhodujúci faktor pre kvalitu vstrekovaných častí. Konformné chladenie umožňuje zacielenie na horúce miesta, zníženie deformácií a skrátenie doby cyklu.

VIAC INFORMÁCIÍ TU 

am-test-tube
voestalpine-hpdc

TLAKOVÉ LIATIE

3D tlač a konformné chladenie sú ďalším prvkom na riešenie problémov s pórovitosťou, nalepovaním, vznikom trhlín, dokonca pre skrátenie doby cyklu.

VIAC INFORMÁCIÍ TU

VŠEOBECNÉ STROJÁRSTVO

Našich zákazníkov podporujeme konzultáciami, aby sme spoločne vybrali ten správny materiál pre správnu aplikáciu. Pomáhame tiež s redizajnom dielov podľa požiadaviek vašej aplikácie s použitím softvérov a pokročilých technológií na podporu výrobného procesu, od počiatočného návrhu až po funkčné časti.

am-turbine
hinge-hood

AUTOMOBILOVÝ A LETECKÝ PRIEMYSEL

Automobilový, letecký a vesmírny priemysel využíva možnosti 3D tlače kovov v najväčšej miere. Vďaka možnosti vytvárať odolné a ľahké komponenty so skrátenou dobou prototypovania a výroby, existuje veľa nových príležitostí pre inteligentné riešenia, od riešení absorpcie energie, zvyšovania efektívnosti až po vysoké bezpečnostné požiadavky.

SLEDUJTE NÁS NA

 

AK MÁTE ZÁUJEM O ĎALŠIE INFORMÁCIE, KONTAKTUJTE NÁS:

Kontakt

cancel
Zrušiť

Nastavenia môjho účtu

Prosím, majte trochu trpezlivosti. Vaša požiadavka sa spracováva.

Please use a browser that is not outdated.

You are using an outdated web browser.

Errors may occur when using the website.