Tepelné spracovanie

  Vo voestalpine High Performance Metals Slovakia, s.r.o. ponúkame širokú škálu služieb tepelného a chemicko-tepelného spracovania. Naša prevádzka tepelného spracovania disponuje rozsiahlou radou technológií tepelného spracovania vo vákuu, ktoré vyhovujú všetkým požiadavkám našich zákazníkov, nástrojom a komponentom rôzneho charakteru a / alebo zložitosti. Vybudovali sme náš úspech a povesť na hodnotovom inžinierstve, praktických inováciách, pozornosti k detailu, bezkonkurenčnej kvalite produktov a dlhodobých klientských vzťahoch.

  Naším cieľom je poskytnúť našim zákazníkom komplexné riešenia, od prvých fáz výberu materiálu až po konečné odporúčania po tepelnom spracovaní. Naši technici a odborníci na metalurgiu sú vždy k dispozícii našim zákazníkom, aby zabezpečili, že proces tepelného spracovania je ideálny pre ich produkty. 

  V spoločnosti voestalpine High Performance Metals Slovakia, s.r.o. tiež chápeme, že dodací termín nemožno prehliadať. Naše zariadenia na tepelné spracovanie fungujú 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Snažíme sa fungovať ako prirodzené rozšírenie dodávateľského reťazca našich zákazníkov. Zameriavame sa na kvalitu a súčasne zabezpečujeme včasné splnenie potrieb našich zákazníkov v oblasti tepelného spracovania. Naším cieľom je prekročiť vaše očakávania a poskytnúť tak vynikajúce služby a zabezpečenie kvality.

  Naše možnosti zahŕňajú:

  Objednávkový formulár tepelného spracovania na stiahnutie:

  Ak máte záujem o ďalšie informácie, kontaktujte nás

  Please use a browser that is not outdated.

  You are using an outdated web browser.

  Errors may occur when using the website.