Služby

   

  Okrem rozsiahlej ponuky výrobkov z ocele ponúkame taktiež širokú škálu služieb s pridanou hodnotou, ktoré spĺňajú požiadavky našich zákazníkov.

  Aditívna výroba

  Aditívna výroba rozširuje sortiment produktov a služieb, ktoré môže spoločnosť voestalpine ponúkať svojim najnáročnejším zákazníkom. Podčiarkuje výskumné schopnosti skupiny voestalpine, ako aj jej produktivitu ako výrobcu prémiového kovového prášku, ktorý je východiskom pre prvotriednu 3D tlač kovov.

  Povlakovanie

  voestalpine High Performance Metals Slovakia, s.r.o. je hrdá na to, že dokáže ponúknuť rôzne vysoko kvalitné produkty povrchovej úpravy prostredníctvom našich rozsiahlych skúseností a portfólia produktov / služieb sme spolu s našou sesterskou spoločnosťou voestalpine Eifeler Coating dokázali nájsť to správne riešenie pre Vás, kdekoľvek a kedykoľvek to potrebujete.

  Tepelné spracovanie

  Tepelné spracovanie zahŕňa procesy, ako je kalenie a popúšťanie, žíhanie na odstránenie vnútorných pnutí, plynová a plazmová nitridácia, karbonitridácia s následnou oxidáciou a nitridácia s následnou oxidáciou s využitím našich najmodernejších vákuových pecí. Cieľom je poskytnúť najvhodnejšiu tepelnú úpravu na dosiahnutie požadovaných mechanických vlastností ocele a zvýšenie výkonnosti nástroja. Tepelné spracovanie je možné objednať priamo v našej spoločnosti voestalpine High Performance Metals Slovakia, s.r.o. v Martine, kde máme vlastnú prevádzku tepelného spracovania.

   

  Please use a browser that is not outdated.

  You are using an outdated web browser.

  Errors may occur when using the website.