Povlakovanie

Čo zodpovedá dokonalosti povrchu nástroja? Len málo kto môže odpovedať na túto otázku lepšie ako odborníci vo voestalpine Eifeler Coating. Pretože spoločnosť sa od roku 1983 podieľala na povlakovaní povrchov nielen na najvyššej úrovni dokonalosti, ale tiež neustále stanovovala nové kritériá vo výskume a vývoji.

Nie je preto prekvapením, že technológia eifeler je dnes synonymom pre high-tech a prémiové produkty. Značka eifeler je známa nielen kvalitou a inováciou. Komplexná škála produktov a služieb spoločnosti ponúka zákazníkom komplexné riešenia ochrany povrchu vysoko výkonných nástrojov, spočívajúce v návrhu povlaku pre danú aplikáciu, prípravy nástroja pred povlakovaním ako aj samotnú realizáciu metódami PVD a CVD. Od roku 2013 “všetko od jedného dodávateľa” znamená povlakovanie, tepelné spracovanie a špičkovú nástrojovú oceľ od voestalpine High Performance Metals.

A tu je ďalšia výhoda: dostupnosť našich služieb vo Vašom okolí s cieľom dodržať náš sľub: “Sme tam, kde nás potrebujete!”

Naše produkty a portfólio služieb:

  • PVD povlakovanie
    Či už ide o strihanie, tvárnenie alebo obrábanie – náradie v kovoobrábacom priemysle si nevieme predstaviť bez eifeler PVD povlakov. A to nie je náhoda, predsa ponúkajú celý rad neoceniteľných vlastností. Poskytujú napríklad dokonalú ochranu proti adhezívnemu, abrazívnemu opotrebeniu, vysokoteplotnej oxidácii a korózii. Zároveň vysoko výkonné povlaky zvyšujú produktivitu nástroja, a tým zvyšujú spoľahlivosť výrobných zariadení a zaručujú plynulosť výrobného procesu.

 

 

Ak máte záujem o ďalšie informácie, kontaktujte nás