PVD povlakovanie
PVD povlakovanie

Naše produkty a portfólio služieb:

  • PVD povlakovanie

viac

Nízkoteplotné DLC povlaky
Nízkoteplotné DLC povlaky

Naše produkty a portfólio služieb:

  • Nízkoteplotné DLC povlaky

viac

Povlakovanie

Čo zodpovedá dokonalosti povrchu nástroja? Len málo kto môže odpovedať na túto otázku lepšie ako odborníci vo voestalpine Eifeler Coating. Pretože spoločnosť sa od roku 1983 podieľala na povlakovaní povrchov nielen na najvyššej úrovni dokonalosti, ale tiež neustále stanovovala nové kritériá vo výskume a vývoji.

Nie je preto prekvapením, že technológia eifeler je dnes synonymom pre high-tech a prémiové produkty. Značka eifeler je známa nielen kvalitou a inováciou. Komplexná škála produktov a služieb spoločnosti ponúka zákazníkom komplexné riešenia ochrany povrchu vysoko výkonných nástrojov, spočívajúce v návrhu povlaku pre danú aplikáciu, prípravy nástroja pred povlakovaním ako aj samotnú realizáciu metódami PVD a CVD. Od roku 2013 “všetko od jedného dodávateľa” znamená povlakovanie, tepelné spracovanie a špičkovú nástrojovú oceľ od voestalpine High Performance Metals.

A tu je ďalšia výhoda: dostupnosť našich služieb vo Vašom okolí s cieľom dodržať náš sľub: “Sme tam, kde nás potrebujete!”

 

 

Ak máte záujem o ďalšie informácie, kontaktujte nás

cancel
Zrušiť

Nastavenia môjho účtu

Prosím, majte trochu trpezlivosti. Vaša požiadavka sa spracováva.

Please use a browser that is not outdated.

You are using an outdated web browser.

Errors may occur when using the website.