NARZĘDZIA DO CIŚNIENIOWEGO ODLEWANIA ALUMINIUM.

  NOWA GENERACJA NARZĘDZI DO ODLEWANIA

  Od dziesięcioleci jesteśmy uznawani za czołowego światowego producenta i dostawcę stali narzędziowej. Rozumiemy wyzwania, przed jakimi stają nasi klienci w branży odlewniczej. Biska współpraca i techniczne zrozumienie problemów są ważnym czynnikiem w opracowywaniu udanych rozwiązań z naszymi partnerami.

  Nasza dbałość o szczegóły wykracza daleko poza konstrukcję narzędzia. Nasi eksperci ds. wytwarzania przyrostowego opracowują parametry druku, które są zoptymalizowane dla naszych wysokowydajnych materiałów do odlewania ciśnieniowego, aby zaoferować naszym klientom unikalne rozwiązania o doskonałych właściwościach.

  Technicznie zaawansowane narzędzia wymagają wyjątkowych rozwiązań. We współpracy z naszymi klientami i korzystając z najnowszych procesów wytwarzania przyrostowego oraz wiedzy materiałowej, opracowujemy dostosowane do potrzeb rozwiązania AM, które są specjalnie zoptymalizowane do odlewania ciśnieniowego.

  Twój zaufany partner AM

  Podejście trójfazowe do wytwarzania przyrostowego.

   


   

  Projektowanie optymalizacji kanałów chłodzących.

  ZOPTYMALIZOWANA KONSTRUKCJA

  Doświadczenie w produkcji przyrostowej w połączeniu z rozległą wiedzą na temat odlewania ciśnieniowego gwarantuje, że dostarczamy najlepsze możliwe rozwiązania narzędziowe. Wspieramy naszych klientów już na etapie  opracowania odpowiedniego rozwiązania dla konkretnej aplikacji. W całym procesie, od koncepcji do komponentu wykorzystujemy możliwie najnowsze i różnorakie narzędzia symulacyjne. Nasi eksperci od odlewów ciśnieniowych pomagają naszym klientom w przeprojektowaniu narzędzia czy odlewu by produkcja odbywała się bezproblemowo i wydajnie.

  Podejście oparte na analizie danych wejściowych pozwala nam projektować kanały konformalne przeanalizowane i prze-symulowane pod kątem parametrów procesowych jak również wytrzymałości mechanicznej.

  Ten proces wykracza daleko poza zwykłą konformalną konstrukcję kanału chłodzącego. Rozumiemy odlewanie ciśnieniowe. Analiza uszkodzeń i symulacja procesu to ważne, kluczowe umiejętności. W połączeniu z naszą wiedzą projektową i doświadczeniem AM, rozumiemy nie tylko wyzwania, ale także to, w jaki sposób możemy zoptymalizować proces produkcji uwzględniając przy tym potrzeby.

   


   

  ZOPTYMALIZOWANE DRUKOWANIE

  Zapewniamy najwyższą możliwą jakość i niezawodność, kontrolując każdy etap łańcucha produkcyjnego – od produkcji proszku do dostawy gotowej części. Niezależnie od tego, czy jest to pojedyncze zamówienie, czy produkcja seryjna, nasze wewnętrzne systemy jakości zapewniają, że zawsze spełniamy oczekiwania klienta. Korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi, aby stale ulepszać i udoskonalać nasze wewnętrzne procesy produkcyjne. Podstawą jest systematyczna kontrola i monitorowanie procesu. Ciągłe doskonalenie i innowacyjne podejście w naszych centrach produkcyjnych AM i hutach produkujących materiały pozwala nam być pewnym że dostarczamy materiały o doskonałych właściwościach spełniających wymagania naszych klientów.

  Rozumiemy interakcje między laserem a materiałem. Dogłębne zrozumienie procesu AM i HPDC  (ciśnieniowego odlewania aluminium) umożliwia klientom zwiększenie wydajności i osiągnięcie przewagi konkurencyjnej.


   


   

  ZOPTYMALIZOWANY PROSZEK

  Nasza długa historia rozwoju materiałów dla przemysłu odlewniczego oznacza, że ​​proszki, których używamy, są najwyższej jakości i zapewniają doskonałą jakość i trwałość narzędzi. BÖHLER W360 AMPO to gatunek o najlepszych właściwościach do zastosowań związanych z odlewaniem ciśnieniowym.

  Ten opatentowany proszek został opracowany tak, aby przewyższał wiele tradycyjnych stali narzędziowych, takich jak 1.2709 (Maraging 300), 1.2343 ESR (H11) i 1.2344 ESR (H13).

  W SKRÓCIE

  • Wysoka odporność na odpuszczanie i zużycie w wysokiej temperaturze
  • Zalecana twardość użytkowa 48 – 56 HRC
  • Wysoka wytrzymałość
  • Opracowany dla bardzo wymagających zastosowań narzędziowych, takich jak odlewanie ciśnieniowe

  Jako światowy lider w dziedzinie stali i technologii oferujemy pełne spektrum technik produkcyjnych i usług. Wspieramy, promujemy i napędzamy innowacje i rozwój. Począwszy od opracowania stopu i produkcji proszku metalowego, poprzez konstrukcję, symulację i produkcję AM, aż po obróbkę końcową. Oferujemy kompleksowe rozwiązania ograniczające ilość odpadów i minimalizujące ryzyko w łańcuchu dostaw, aby być Twoim godnym zaufania i niezawodnym partnerem biznesowym. Dostarczamy rozwiązania  dedykowane do konkretnych zastosowań od koncepcji do komponentu.

   


   

  KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIE

  Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w zakresie materiałów i ich przetwarzania,  oferujemy kompleksowe rozwiązania bazujące na najnowszych technologiach. Nasi specjaliści prowadzą cały proces, począwszy od rozwoju stopów i produkcji proszków metali, przez  projektowanie i produkcję na finalnej obróbce kończąc. 

  Oferujemy zintegrowane rozwiązania w celu zmniejszenia ilości odpadów i skrócenia łańcucha dostaw. Jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym, któremu możesz zaufać.

  Metalurgia Proszku Proszek metalowy do wytwarzania przyrostowego.
  Dobór parametrów procesowych. Parametry Procesowe
  Symulacja Projektu Projekt i symulacja
  Wytwarzanie przyrostowe Wytwarzanie Przyrostowe
  Obróbka Cieplna Obróbka cieplna
  Obróbka mechaniczna Obróbka Mechaniczna
  Powłoki PVD Powłoki PVD
  Kontrola Jakości / testowanie Kontrola / Testowanie

   


   

  ANALIZA USZKODZEŃ

  Nasza obecność nie kończy się na dostarczeniu komponentu do klienta. Ponieważ każde narzędzie ma określona żywotność analizujemy przyczyny powstania uszkodzeń. Ta wiedza pozwala podjąć środki zaradcze aby wydłużyć żywotność elementu.

  Pęknięcia powstałe na skutek błędów projektowych.

  Po lewej: Makroskopowy obraz pęknięć narzędzia ze zwapnieniami w kanale chłodzącym (powyżej) i mikroskopowy obraz pęknięć w mikroskopie świetlnym (poniżej)

  Po prawej: obraz mikroskopowy przebiegu pęknięcia (powyżej) i wyniki symulacji (poniżej)

  Analiza uszkodzeń

  Obserwuj nas

  Logo LinkedIn

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Nasz zespół doradza i wspiera Cię w opracowywaniu aplikacji, w projektowaniu i produkcji części za pomocą naszych maszyn do wytwarzanie przyrostowego.

   Wszystkie pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

   Użyj nowszej przeglądarki.

   Używasz przestarzałej przeglądarki.

   Podczas korzystania ze strony mogą się pojawić błędy.