WIĘCEJ NIŻ MOŻLIWOŚĆ

  Wytwarzanie przyrostowe- Przemyślane rozwiązanie


  Wytwarzanie przyrostowe - projektowanie

  Od koncepcji do komponentu

  Wytwarzanie Przyrostowe (ang. Additive Manufacturing) – to proces polegający na wytwarzaniu elementów metodą warstwa po warstwie na podstawie modelu cyfrowego CAD. Inaczej niż przy obróbce ubytkowej, w której nadmiar materiału jest usuwany aż do uzyskania pożądanego kształtu.

  KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIE

  Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w zakresie materiałów i ich przetwarzania,  oferujemy kompleksowe rozwiązania bazujące na najnowszych technologiach. Nasi specjaliści prowadzą cały proces, począwszy od rozwoju stopów i produkcji proszków metali, przez  projektowanie i produkcję na finalnej obróbce kończąc. 

  Oferujemy zintegrowane rozwiązania w celu zmniejszenia ilości odpadów i skrócenia łańcucha dostaw. Jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym, któremu możesz zaufać.

  Metalurgia Proszku Metalurgia Proszku
  Parametry Procesowe Parametry Procesowe
  Symulacja Projektu Symulacja Projektu
  Wytwarzanie Przyrostowe Wytwarzanie Przyrostowe
  Obróbka Cieplna Obróbka Cieplna
  Obróbka Mechaniczna Obróbka Mechaniczna
  Powłoki PVD Powłoki PVD
  Kontrola / Testowanie Kontrola / Testowanie

   

  ELASTYCZNOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

  Nasz centra produkcyjne wykorzystują sprzęt wiodących dostawców Additive Manufacturing, do wytwarzania elementów metodą warstwa po warstwie, oraz do laserowego napawania proszków metalowych.  Dzięki rozwijaniu technologii produkcji, voestalpine ma możliwość i wiedzę pozwalającą dobrać najlepszy proces wytwarzania przyrostowego, dostosowany do Twoich potrzeb.

  budowanie komponentu laserowe napawanie proszków metalowych
  PBF ( ang. Powder Bed Fusion) – budowanie komponentu warstwa po warstwie DMD ( ang. Direct Metal Deposition ) – laserowe napawanie proszków metalowych

  LEKKOŚĆ

  Dzięki swobodzie w projektowaniu, można wyeliminować kosztowne procesy montażu i łączenia wytwarzając jeden element o złożonym kształcie, jak również produkować komponenty lekkie (ażurowe) zapewniające pełna funkcjonalność.

  KOMPLEKSOWOŚĆ

  Druk 3D w metalu oferuje nowy sposób tworzenia prawie nieograniczonych kształtów i struktur. Skutecznie eliminuje problemy występujące podczas formowania elementów odlewanych czy wtryskiwanych. Pozwala również na wykonanie skomplikowanych kanałów wewnętrznych. Przemysł narzędziowy ma ogromny potencjał do zastosowania technologii wytwarzania przyrostowego.

   

  WYDAJNOŚĆ

  Produkując komponenty finalne lub wymagające niewielkiej obróbki, wytwarzanie przyrostowe staje się czynnikiem napędzającym efektywność.

  Nasze centra rozwojowe


  Obserwuj nas

  LinkedIn logo

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Nasz zespół doradza i wspiera Cię w opracowywaniu aplikacji, w projektowaniu i produkcji części za pomocą naszych maszyn do wytwarzanie przyrostowego.

   Wszystkie pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

   Użyj nowszej przeglądarki.

   Używasz przestarzałej przeglądarki.

   Podczas korzystania ze strony mogą się pojawić błędy.