FORMY WTRYSKOWE

  NOWA GENERACJA FORM WTRYSKOWYCH

   Od dziesięcioleci jesteśmy uznawani za czołowego światowego producenta i dostawcę stali narzędziowej, dzięki czemu rozumiemy wyzwania, przed jakimi stają nasi klienci w branży odlewniczej. Biska współpraca i techniczne zrozumienie problemów są ważnym czynnikiem w opracowywaniu udanych rozwiązań z naszymi partnerami.

  Nasza dbałość o szczegóły wykracza daleko poza konstrukcję narzędzia. Nasi eksperci ds. Wytwarzania przyrostowego opracowują parametry druku, które są zoptymalizowane dla naszej gamy wysokowydajnych materiałów do odlewania ciśnieniowego, aby zaoferować naszym klientom unikalne rozwiązania o doskonałych właściwościach.

  Technicznie zaawansowane narzędzia wymagają wyjątkowych rozwiązań. We współpracy z naszymi klientami i korzystając z najnowszych procesów wytwarzania przyrostowego oraz wiedzy materiałowej, opracowujemy dostosowane do potrzeb rozwiązania AM, które są specjalnie zoptymalizowane do odlewania ciśnieniowego.

  Twój zaufany partner AM

  Podejście trójfazowe do wytwarzania przyrostowego.

   


   

  Projektowanie optymalizacji kanałów chłodzących.

  ZOPTYMALIZOWANA KONSTRUKCJA

  Doświadczenie w produkcji przyrostowej w połączeniu z rozległą wiedzą na temat odlewania ciśnieniowego gwarantuje, że dostarczamy naszym klientom najlepsze możliwe rozwiązania narzędziowe. Wspieramy naszych klientów już na etapie  opracowania odpowiedniego rozwiązania dla konkretnej aplikacji. W całym procesie, od koncepcji do komponentu wykorzystujemy możliwie najnowsze i różnorakie narzędzia symulacyjne. W razie potrzeby nasi eksperci od odlewów ciśnieniowych pomagają naszym klientom w przeprojektowaniu narzędzia czy odlewu by produkcja odbywała się bezproblemowo i wydajnie.

  Podejście oparte na analizie danych wejściowych pozwala nam projektować kanały konformalne przeanalizowane i prze-symulowane pod kątem parametrów procesowych jak również wytrzymałości mechanicznej.

  Ten proces wykracza daleko poza zwykłą konformalną konstrukcję kanału chłodzącego. Rozumiemy odlewanie ciśnieniowe. Analiza uszkodzeń i symulacja procesu to ważne, kluczowe umiejętności. W połączeniu z naszą wiedzą projektową i doświadczeniem AM, rozumiemy nie tylko wyzwania, ale także to, w jaki sposób możemy zoptymalizować proces produkcji uwzględniając przy tym potrzeby.

   


   

  ZOPTYMALIZOWANE DRUKOWANIE

  Zapewniamy najwyższą możliwą jakość i niezawodność, kontrolując każdy etap łańcucha produkcyjnego, od produkcji proszku do dostawy gotowej części. Niezależnie od tego, czy jest to pojedyncze zamówienie, czy produkcja seryjna, nasze wewnętrzne systemy jakości zapewniają, że zawsze spełnimy Twoje wymagania. Korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi, aby stale ulepszać i udoskonalać nasze wewnętrzne procesy produkcyjne. Podstawą jest systematyczna kontrola i monitorowanie procesu. Ciągłe doskonalenie i innowacyjne podejście w naszych centrach produkcyjnych AM i hutach produkujących materiały pozwala nam być pewnym że dostarczamy materiały o doskonałych właściwościach spełniających wymagania naszych klientów.

  Rozumiemy interakcje między laserem a materiałem. Dogłębne zrozumienie procesu AM i HPDC  (ciśnieniowego odlewania aluminium) umożliwia klientom zwiększenie wydajności i osiągnięcie przewagi konkurencyjnej.


   


   

  ZOPTYMALIZOWANY PROSZEK

  Nasza długa historia rozwoju materiałów na formy wtryskowe oznacza, że ​​proszki, których używamy, są najwyższej jakości i zapewniają doskonałą jakość i trwałość narzędzi.

  Uddeholm Corrax dla AM i BÖHLER AMPO M789 to nasze odporne na korozję gatunki premium, które zostały opracowane w taki sposób, że przewyższają najbardziej popularną stal AM 1.2709.

  W SKRÓCIE

  • Odporny na korozję
  • Zalecana twardość użytkowa 45 – 52HRC
  • Wysoka wytrzymałość
  • Bardzo dobra polerowalność.

  Stal BÖHLER W360 AMPO to gatunek nie odporny na korozję ale o najwyższej wytrzymałości i udarności. Właściwości wytrzymałościowe przewyższają konwencjonalne, dobrze znane stale 1.2343 ESR czy 1.2344 ESR.

   

  W SKRÓCIE

  • Zalecana twardość użytkowa 50 – 57 HRC
  • Wysoka wytrzymałość
  • Przeznaczony do bardzo wymagających zastosowań narzędziowych, takich jak wzmocnione tworzywa sztuczne czy elementy gdzie wymagana jest duża udarność.

  Jako światowy lider w dziedzinie stali i technologii oferujemy pełne spektrum technik produkcyjnych i usług. Wspieramy, promujemy i napędzamy innowacje i rozwój. Począwszy od opracowania stopu i produkcji proszku metalowego, poprzez konstrukcję, symulację i produkcję AM, aż po obróbkę końcową. Oferujemy kompleksowe rozwiązania ograniczające ilość odpadów i minimalizujące ryzyko w łańcuchu dostaw, aby być Twoim godnym zaufania i niezawodnym partnerem biznesowym. Dostarczamy rozwiązania  dedykowane do konkretnych zastosowań od koncepcji do komponentu.

   


   

  KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIE

  Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w zakresie materiałów i ich przetwarzania,  oferujemy kompleksowe rozwiązania bazujące na najnowszych technologiach. Nasi specjaliści prowadzą cały proces, począwszy od rozwoju stopów i produkcji proszków metali, przez  projektowanie i produkcję na finalnej obróbce kończąc. 

  Oferujemy zintegrowane rozwiązania w celu zmniejszenia ilości odpadów i skrócenia łańcucha dostaw. Jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym, któremu możesz zaufać.

  Metalurgia Proszku
  Parametry Procesowe
  Symulacja Projektu Design_simulation
  Additive-Manufacturing Wytwarzanie Przyrostowe
  Obróbka Cieplna Heat-Treatment
  Machining Obróbka Mechaniczna
  Powłoki PVD Coating
  Kontrola / Testowanie

   


   

  ANALIZA USZKODZEŃ

  Nasza obecność nie kończy się na dostarczeniu komponentu do klienta. Ponieważ każde narzędzie ma określona żywotność analizujemy przyczyny powstania uszkodzeń. Ta wiedza pozwala podjąć środki zaradcze aby wydłużyć żywotność elementu.

  Pęknięcia spowodowane korozją

  Powyżej: powierzchnia pęknięcia i kolejne pęknięcia w przekroju podłużnym (obraz z mikroskopu świetlnego)

  Poniżej: zdjęcie z mikroskopu świetlnego kilku miejsc korozji w przekroju

  Analiza uszkodzeń materiału.

  Obserwuj nas

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Nasz zespół doradza i wspiera Cię w opracowywaniu aplikacji, w projektowaniu i produkcji części za pomocą naszych maszyn do wytwarzanie przyrostowego.

   Wszystkie pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

   Użyj nowszej przeglądarki.

   Używasz przestarzałej przeglądarki.

   Podczas korzystania ze strony mogą się pojawić błędy.