YouTube

  Ładując film, wyrażasz zgodę na politykę prywatności YouTube.
  Dowiedz się więcej

  Załaduj wideo

  Engineered Products do formowania wtryskowego tworzyw sztucznych

  Oferujemy rozwiązania dostosowane do potrzeb firm zajmujących się produkcją przemysłową, takich jak formowanie wtryskowe i producenci narzędzi działający w branży formowania wtryskowego tworzyw sztucznych. Innowacje stojące za naszymi produktami wynikają z potrzeb naszych klientów w zakresie optymalizacji produktywności, zwiększenia ogólnej wydajności sprzętu i zminimalizowania całkowitego kosztu produkcji.

  Nasze Engineered Products do formowania wtryskowego tworzyw sztucznych mogą zoptymalizować produktywność dzięki unikalnemu połączeniu naszych wysokiej jakości materiałów proszkowych AM i cech konstrukcyjnych, takich jak konformalne kanały chłodzące (we wkładkach narzędziowych wytwarzanych addytywnie). Te kanały chłodzące umożliwiają skrócenie czasu cyklu i zapewniają bardziej jednorodny rozkład temperatury w celu zmniejszenia ilości odpadów. AM pozwala również na tworzenie struktur wentylacyjnych o mikroskopijnej porowatości, umożliwiając ukierunkowane uwalnianie sprężonego powietrza, aby zapewnić, że forma pozostaje wolna od powietrza podczas wtrysku. Struktury te pomagają uniknąć defektów spowodowanych efektem Diesla, który jest dobrze znanym problemem przemysłowym . Inne innowacyjne możliwości projektowania AM obejmują wykorzystanie czujników, które mogą być również tworzone w celu umożliwienia gromadzenia danych i monitorowania produkcji w czasie rzeczywistym.

  Wyprodukowane przy użyciu najwyższej jakości materiałów hut BÖHLER / Uddeholm, Engineered Products oferują wyjątkowe właściwości polerowania oraz wysoką odporność na korozję i zużycie – zapewniając długą żywotność produktu i mniejsze nakłady na konserwację. Za każdym produktem stoi voestalpine HPM, który zapewnia pełne rozwiązanie, w tym technologię obróbki końcowej, taką jak obróbka cieplna i obróbka skrawaniem, oraz nasze dodatkowe usługi, które obejmują powlekanie i teksturowanie.

  Począwszy od wyboru odpowiedniego materiału, voestalpine HPM współpracuje z naszymi klientami w całym łańcuchu wartości – od koncepcji do gotowego komponentu.

  Engineered Products do formowania wtryskowego tworzyw sztucznych

  Flow Filter V & X
  Flow Filter V & X
  Wkładki na nakrętki butelek
  Wkładki na nakrętki butelek
  Wkładki do pojemników cylindrycznych
  Wkładki do pojemników cylindrycznych
  Wkładki na pokrywki do pojemników na żywność
  Wkładki na pokrywki do pojemników na żywność
  Wkładki do przetwórstwa PET
  Wkładki do przetwórstwa PET
  Wkładki na strzykawki
  Wkładki na strzykawki
  Wkładki do probówek
  Wkładki do probówek
  Struktury wentylacyjne
  Struktury wentylacyjne
  Użyj nowszej przeglądarki.

  Używasz przestarzałej przeglądarki.

  Podczas korzystania ze strony mogą się pojawić błędy.