ZASTOSOWANIE


  Formowanie wtryskowe

  W sektorze przetwórstwa tworzyw sztucznych, chłodzenie jest najdłuższą składową całego cyklu,  jest ono również najważniejsze, ponieważ odpowiada za jakość wtryskiwanych detali.

  Chłodzenie konformalne umożliwia doprowadzenie chłodzenia w trudno dostępne obszary dzięki czemu możliwe jest skrócenie czasu cyklu i poprawa jakości detalu.

  Wytwarzanie przyrostowe - testy
  Wytwarzanie przyrostowe- Zastosowanie w przemyśle HPDC

  Odlewanie ciśnieniowe

  Optymalizacja procesu odlewania ciśnieniowego oznacza ustalenie  bilansu cieplnego formy, szybkości zużycia narzędzia i ilości odpadu.

  Wytwarzanie przyrostowe i chłodzenie konformalne wspomagają rozwiązywanie  problemów porowatości, przywierania, deformacji odlewanego komponentu i przyczyniają się do skrócenia czasu cyklu.

  OIL&GAS / INŻYNIERIA MECHANICZNA

  Wspieramy naszych klientów w wyborze odpowiedniego materiału do właściwej aplikacji. Pomagamy również przeprojektować części zgodnie z wymaganiami aplikacji. Używamy oprogramowania i zaawansowanych technologii do wspierania procesu produkcyjnego od wstępnego projektu do funkcjonalnych części.

  Turbina wykonana za pomocą wytwarzania przyrostowego
  Wytwarzanie przyrostowe - zawias

  Motoryzacja, lotnictwo i kosmonautyka

  Prężnie rozwijające się sektory przemysłu jak motoryzacja, lotnictwo i kosmonautyka  jako pierwsze zauważyły potencjał i korzyści wynikające z technologii AM. Mamy możliwości tworzenia wytrzymałych i lekkich komponentów przy skróconym czasie prototypowania i produkcji. Ażurowe elementy zwiększają funkcjonalność i zmniejszają masę, lżejsze elementy to mniejsze zużycie paliwa. Technologia daje możliwość produkcji od prototypu do produkcji seryjnej, od wydajności po wysokie wymagania bezpieczeństwa.

  Obserwuj nas

  Logo LinkedIn

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Nasz zespół doradza i wspiera Cię w opracowywaniu aplikacji, w projektowaniu i produkcji części za pomocą naszych maszyn do wytwarzanie przyrostowego.

   Wszystkie pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

    

   Użyj nowszej przeglądarki.

   Używasz przestarzałej przeglądarki.

   Podczas korzystania ze strony mogą się pojawić błędy.