Engineered Products

  CO TO SĄ PRODUKTY INŻYNIERYJNE

  water jackets

  Produkty inżynieryjne to gotowe do użycia, dostosowane do indywidualnych potrzeb, części wykonane z najwyższej jakości materiałów voestalpine. Projektujemy i wytwarzamy nasze produkty inżynieryjne dostosowując je do indywidualnych potrzeb, nasza produkcja obejmuje wszystkie niezbędne etapy, takie jak obróbka mechaniczna, obróbka cieplna i wysokiej jakości powlekanie PVD.

  Te (dostosowane do indywidualnych potrzeb) produkty zostały zaprojektowane z wykorzystaniem naszego bogatego doświadczenia w celu optymalizacji wydajności i stanowią podstawę do zwiększenia wydajności produkcji dla szerokiej gamy zastosowań, koncentrując się na odlewaniu ciśnieniowym, formowaniu wtryskowym tworzyw sztucznych i przetwórstwie spożywczym.

  W zależności od wymagań i zastosowania oferujemy również produkty wytworzone w technologii addytywnąej. Te innowacyjne części zawierają wszystkie ważne funkcje (np. chłodzenie konformalne), dzięki czemu nasi klienci mogą natychmiast użyć gotowej części w narzędziu, maszynie lub zespole z niewielką lub żadną końcową obróbką końcową.

  Nasze produkty inżynieryjne umożliwiają wyższą produktywność i niższy całkowity koszt posiadania części.

  Dzięki wytwarzaniu przyrostowemu osiągamy krótsze czasy cyklu i dłuższą żywotność w zastosowaniach HPDC i PIM.

  Engineereed Products zapewniają wyższą jakość części i pomagają zmniejszyć ilość odpadów, konserwację i przestoje maszyn.

  ENGINEERED PRODUCTS

  Odkryj szeroką gamę Engineered Products i znajdź te, które najlepiej odpowiadają Twoim indywidualnym potrzebom.

  Wszystkie produkty
  Wszystkie produkty

  ZASTOSOWANIA

  Każde wyzwanie naszych klientów jest wyjątkowe, a nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, produkcji i usługach umożliwiło nam opracowanie obrobionych, gotowych do użycia produktów, które można uzyć w różnych zastosowaniach.

  Jako globalny dostawca rozwiązań dla różnych branż oferujemy wysokiej jakości produkty inżynieryjne dla różnych segmentów i zastosowań. Nasi eksperci opracowali i zaprojektowali te innowacyjne, gotowe do użycia produkty, które przekraczają standardy branżowe.

  Dogłębna znajomość materiałów, zrozumienie procesów i doświadczenie projektowe są głównymi filarami naszych produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb, które mają na celu optymalizację produktywności i stanowią podstawę do zwiększenia wydajności produkcji.

  Odkryj naszą gamę produktów do konkretnego zastosowania!

  Odlewanie ciśnieniowe
  Odlewanie ciśnieniowe
  Formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych
  Formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych
  Przetwórstwo spożywcze
  Przetwórstwo spożywcze
  Użyj nowszej przeglądarki.

  Używasz przestarzałej przeglądarki.

  Podczas korzystania ze strony mogą się pojawić błędy.