voestalpine High Performance Metals Polska jest generalnym przedstawicielem i wyłącznym dystrybutorem w Polsce produktów austriackiej stalowej Grupy Böhler. Kluczową rolę w Grupie odgrywa huta voestalpine Böhler Edelstahl GmbH zlokalizowana w Kapfenbergu. Zakład metalurgiczny Huty produkuje materiał wyjściowy dla całej Grupy Böhler w ilości ok. 250 gatunków materiałów, które znajdziemy w trzech grupach produktów: stalach narzędziowych, szybkotnących i stalach specjalnych. Produkty materiałowe dla klientów produkowane są w zakładach Böhler według ich specyfiki produkcyjnej.

Wszystkie produkty Böhler charakteryzuje wysoka jakość i własności dedykowane dla spełnienia wymagań stawianych przez producentów narzędzi lub komponentów.

Huta voestalpine Böhler Edelstahl jest firmą z najwyższą pozycją w świecie metalurgii, z ponad 150 letnią tradycją, z najnowocześniejszą technologią, wiedzą i z potencjałem rozwojowym.

Przedstawicielstwo Böhler w Polsce oferuje Państwu sprzedaż naszych produktów i profesjonalne doradztwo techniczne.

Więcej informacji o naszych stalach na stronie www.bohler.pl

 

voestalpine High Performance Metals Polska jest generalnym przedstawicielem i wyłącznym dystrybutorem w Polsce produktów UDDEHOLMS AB – szwedzkiej huty zajmującej się wytopem stali od 1668 roku. Dzięki wielowiekowemu doświadczeniu produkowane gatunki stali charakteryzują się najwyższą jakością wykonania a ich własności mechaniczne predestynują je do szczególnych – i nierzadko- wyjątkowych zastosowań.

UDDEHOLMS AB dysponując doświadczoną kadrą inżynierska przywiązuje najwyższą wagę do ścisłej współpracy ze swoimi klientami w zakresie doradztwa technicznego przed i po sprzedaży.

Dzisiaj staliśmy się światowym liderem w produkcji, dostawach i rozwoju materiałów narzędziowych.

Dzisiaj mamy odwagę stwierdzić, że możecie nam zaufać.

Więcej informacji– www.uddeholm.pl

 

Huta Buderus Edelstahl GmbH, znajdująca się w Wetzlar w Niemczech, od 1731 roku jest producentem wysoko jakościowych stali narzędziowych oraz specjalnych.

Buderus Edelstahl produkuje stale wysokiej jakości, które mają szerokie zastosowanie w sektorze produkcyjnym, motoryzacyjnym, morskim oraz kolejowym.

Z magazynu zlokalizowanego w Mysłowicach (woj. śląskie) oferujemy stale narzędziowe w postaci elementów ciętych pod wymiar, a także po obróbce mechanicznej (frezowanie, szlifowanie, toczenie, obróbka 2D/3D).

Więcej informacji – www.buderus-steel.com

 

EschmannStahl GmbH z siedzibą w Wehnrath od 1953 roku jest niemieckim dystrybutorem stali narzędziowych dedykowanych pod formy wtryskowe, a także wysoko jakościowych stali do pracy na zimno oraz do pracy na gorąco.

W magazynie o powierzchni 50 tys. metrów kwadratowych, dostępnych jest stale ponad 17 tys. ton różnych rodzajów stali narzędziowej – począwszy od stali o jakości standardowej, a skończywszy na własnych stopach specjalnych.

EschmannStahl gwarantuje najwyższe standardy jakościowe wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt analityczny.

Więcej informacji –  www.eschmannstahl.de

 

 

voestalpine High Performance Metals Polska jest generalnym przedstawicielem i wyłącznym dystrybutorem w Polsce grupy voestalpine Bohler Welding.

voestalpine Bohler Welding  jest czołowym, światowym producentem spawalniczych materiałów dodatkowych . Historia firmy to blisko 100 lat doświadczeń w projektowaniu, produkcji i stosowaniu materiałów spawalniczych. Klienci ponad 150 krajów korzystają z fachowej wiedzy firmy, która poza pełnym zakresem spoiw oferuje konsultacje techniczne oraz indywidualne rozwiązania technologiczne stosowane w spawalnictwie.

Wysoka jakość obsługi klientów gwarantowana jest przez 43 spółki zależne pracujące w 25 krajach, 2300 pracowników oraz ponad 1000 partnerów dystrybucyjnych na całym świecie.

Produkty firmy voestalpine Bohler Welding stanowią obecnie trzy wyspecjalizowane marki, adresowane dla klientów stawiających najwyższe wymagania.

Więcej informacji: www.voestalpine.com/welding/