voestalpine High Performance Metals Polska jest generalnym przedstawicielem i wyłącznym dystrybutorem w Polsce produktów austriackiej stalowej Grupy Böhler. Kluczową rolę w Grupie odgrywa huta voestalpine Böhler Edelstahl GmbH zlokalizowana w Kapfenbergu. Zakład metalurgiczny Huty produkuje materiał wyjściowy dla całej Grupy Böhler w ilości ok. 250 gatunków materiałów, które znajdziemy w trzech grupach produktów: stalach narzędziowych, szybkotnących i stalach specjalnych. Produkty materiałowe dla klientów produkowane są w zakładach Böhler według ich specyfiki produkcyjnej.

  Wszystkie produkty Böhler charakteryzuje wysoka jakość i własności dedykowane dla spełnienia wymagań stawianych przez producentów narzędzi lub komponentów.

  Huta voestalpine Böhler Edelstahl jest firmą z najwyższą pozycją w świecie metalurgii, z ponad 150 letnią tradycją, z najnowocześniejszą technologią, wiedzą i z potencjałem rozwojowym.

  Przedstawicielstwo Böhler w Polsce oferuje Państwu sprzedaż naszych produktów i profesjonalne doradztwo techniczne.

  Więcej informacji o naszych stalach na stronie www.bohler.pl

   

  voestalpine High Performance Metals Polska jest generalnym przedstawicielem i wyłącznym dystrybutorem w Polsce produktów UDDEHOLMS AB – szwedzkiej huty zajmującej się wytopem stali od 1668 roku. Dzięki wielowiekowemu doświadczeniu produkowane gatunki stali charakteryzują się najwyższą jakością wykonania a ich własności mechaniczne predestynują je do szczególnych – i nierzadko- wyjątkowych zastosowań.

  UDDEHOLMS AB dysponując doświadczoną kadrą inżynierska przywiązuje najwyższą wagę do ścisłej współpracy ze swoimi klientami w zakresie doradztwa technicznego przed i po sprzedaży.

  Dzisiaj staliśmy się światowym liderem w produkcji, dostawach i rozwoju materiałów narzędziowych.

  Dzisiaj mamy odwagę stwierdzić, że możecie nam zaufać.

  Więcej informacji– www.uddeholm.pl

   

  Huta Buderus Edelstahl GmbH, znajdująca się w Wetzlar w Niemczech, od 1731 roku jest producentem wysoko jako?ciowych stali narzędziowych oraz specjalnych.

  Buderus Edelstahl produkuje stale wysokiej jakości, które mają szerokie zastosowanie w sektorze produkcyjnym, motoryzacyjnym, morskim oraz kolejowym.

  Z magazynu zlokalizowanego w Mysłowicach (woj. śląskie) oferujemy stale narzędziowe w postaci elementów ciętych pod wymiar, a także po obróbce mechanicznej (frezowanie, szlifowanie, toczenie, obróbka 2D/3D).

  Więcej informacji – buderus-steel

   

  EschmannStahl GmbH z siedzibą w Wehnrath od 1953 roku jest niemieckim dystrybutorem stali narzędziowych dedykowanych pod formy wtryskowe, a także wysoko jakościowych stali do pracy na zimno oraz do pracy na gorąco.

  W magazynie o powierzchni 50 tys. metrów kwadratowych, dostępnych jest stale ponad 17 tys. ton różnych rodzajów stali narzędziowej – począwszy od stali o jakości standardowej, a skończywszy na własnych stopach specjalnych.

  EschmannStahl gwarantuje najwyższe standardy jakościowe wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt analityczny.

  Wi?cej informacji –  www.eschmannstahl.de

   

   

  voestalpine High Performance Metals Polska jest generalnym przedstawicielem i wyłącznym dystrybutorem w Polsce grupy voestalpine Bohler Welding.

  voestalpine Bohler Welding  jest czołowym, światowym producentem spawalniczych materiałów dodatkowych . Historia firmy to blisko 100 lat doświadczeń w projektowaniu, produkcji i stosowaniu materiałów spawalniczych. Klienci ponad 150 krajów korzystają z fachowej wiedzy firmy, która poza pełnym zakresem spoiw oferuje konsultacje techniczne oraz indywidualne rozwiązania technologiczne stosowane w spawalnictwie.

  Wysoka jakość obsługi klientów gwarantowana jest przez 43 spółki zależne pracujące w 25 krajach, 2300 pracowników oraz ponad 1000 partnerów dystrybucyjnych na całym świecie.

  Produkty firmy voestalpine Bohler Welding stanowią obecnie trzy wyspecjalizowane marki, adresowane dla klientów stawiających najwyższe wymagania.

  Więcej informacji: www.voestalpine.com/welding/

   

  Enpar Sonderwerkstoffe GmbH jest kompetentnym i uznanym partnerem w zakresie specjalistycznej obróbki metali na rynku europejskim. Od wlewków po gotowe do instalacji produkty.

  Enpar Sonderwerkstoffe specjalizuje się w produkcji i obróbce stopów niklu i tytanu, a także stali o specjalnych właściwościach technologicznych. Wspieramy Cię od wstępnej koncepcji prototypu do gotowego do instalacji produktu seryjnego.

  Więcej informacji pod tym linkiem. 

   

   

  Użyj nowszej przeglądarki.

  Używasz przestarzałej przeglądarki.

  Podczas korzystania ze strony mogą się pojawić błędy.