OBLASTI POUŽITIA

am-rendering

VSTREKOVANIE PLASTOV

V procese vstrekovania plastov je chladnutie výlisku najdlhšou fázou procesu. Je to tiež rozhodujúci faktor pre kvalitu vstrekovaných častí. Konformné chladenie umožňuje zacielenie na horúce miesta, zníženie deformácií a skrátenie doby cyklu.

TLAKOVÉ LIATIE

3D tlač a konformné chladenie sú ďalším prvkom na riešenie problémov s pórovitosťou, nalepovaním, vznikom trhlín, dokonca pre skrátenie doby cyklu.

VŠEOBECNÉ STROJÁRSTVO

Našich zákazníkov podporujeme konzultáciami, aby sme spoločne vybrali ten správny materiál pre správnu aplikáciu. Pomáhame tiež s redizajnom dielov podľa požiadaviek vašej aplikácie s použitím softvérov a pokročilých technológií na podporu výrobného procesu, od počiatočného návrhu až po funkčné časti.

AUTOMOBILOVÝ A LETECKÝ PRIEMYSEL

Automobilový, letecký a vesmírny priemysel využíva možnosti 3D tlače kovov v najväčšej miere. Vďaka možnosti vytvárať odolné a ľahké komponenty so skrátenou dobou prototypovania a výroby, existuje veľa nových príležitostí pre inteligentné riešenia, od riešení absorpcie energie, zvyšovania efektívnosti až po vysoké bezpečnostné požiadavky.

SLEDUJTE NÁS NA

 

AK MÁTE ZÁUJEM O ĎALŠIE INFORMÁCIE, KONTAKTUJTE NÁS:

Kontakt