Naša spoločnosť

  voestalpine vo svete

  voestalpine má sídlo v Linzi v Rakúsku a je jedným z vedúcich európskych partnerov automobilového, spotrebného a energetického priemyslu. Okrem toho je lídrom na svetových trhoch v oblasti železničných technológií, nástrojových a špeciálnych ocelí. Zároveň je číslo jedna v Európe aj vo výrobe koľajníc. Ocele voestalpine sa nachádzajú aj v mnohých produktoch, ako napríklad Airbus najnovšej generácie, budovy ako Atomium v Bruseli, štadión Wembley v Londýne a Burj Dubai, najvyššia budova na svete.

  voestalpine je reprezentovaná 500 spoločnosťami skupiny, ktorá sa skladá zo štyroch divízií. Divízia High Performance Metals je jednou z nich a zameriava sa na technologicky náročné výrobky v oblasti špeciálnych ocelí. V súlade so špecializovanou orientáciou na zákazníka má divízia celosvetovú predajnú a servisnú sieť s približne 160 pobočkami na všetkých kontinentoch.

  O voestalpine High Performance Metals na Slovensku

  voestalpine High Performance Metals Slovakia, s.r.o. sa nachádza v Martine na Slovensku a zameriava sa na technologicky náročné produktové segmenty, je lídrom na trhu pre špeciálne ocele, nástrojové ocele a ďalšie služby s pridanou hodnotou, ako je tepelné spracovanie a PVD povlakovanie.

  voestalpine bola založená na rámci, v ktorom prvotriedna špeciálna oceľ je len časťou spôsobu, ako poskytnúť našim zákazníkom výnimočnú kvalitu – vo voestalpine nám spolupráca s konštruktérmi, nástrojármi a užívateľmi nástrojov umožňuje prezentovať našim zákazníkom kompletné riešenia.

  Please use a browser that is not outdated.

  You are using an outdated web browser.

  Errors may occur when using the website.