meat

ČO SÚ ENGINEERED PRODUCTS?

Engineered Products sú vyrobené z prémiových materiálov voestalpine vrátane všetkých potrebných služieb, ako je obrábanie, tepelné spracovanie, povlakovanie a aditívna výroba. Naše Engineered Products sú dodávané koncovým zákazníkom buď hotové, pripravené na okamžité použitie, alebo na použitie po malých úpravách. Hlavnú funkčnosť (napr. konformné chladenie) dielov zabezpečuje voestalpine HPM. Poskytujeme teda zákazníkovi hotové diely na priame použitie v nástroji, stroji alebo zostave so žiadnymi alebo len malými dokončovacími úpravami.

APLIKÁCIE RIEŠENÍ

Ako globálny poskytovateľ riešení v niekoľkých priemyselných odvetviach ponúkame vynikajúce hotové produkty, ktoré možno použiť pre rôzne aplikácie. Naši experti vyvinuli a navrhli Engineered Products tak, aby presahovali rámec priemyselných štandardov a ponúkli našim zákazníkom riešenia šité na mieru.

Tlakové liatie


Lisovanie, tvárnenie, strihanie


Vstrekovanie plastov


Spracovanie potravín


Zdravotníctvo

RIEŠENIA ŠITÉ NA MIERU

Ponúkame riešenia šité na mieru s rôznymi výhodami pre všetky potreby priemyselnej výroby. Hodnoty zákazníkov, ako sú celkové náklady, celková efektívnosť zariadení a produktivita, sú hnacou silou našich inovatívnych produktov.

Ak sa chcete dozvedieť viac o našich riešeniach, kontaktujte nás pomocou nižšie uvedeného formulára.

Ak máte záujem o ďalšie informácie, kontaktujte nás

cancel
Zrušiť

Nastavenia môjho účtu

Prosím, majte trochu trpezlivosti. Vaša požiadavka sa spracováva.

Please use a browser that is not outdated.

You are using an outdated web browser.

Errors may occur when using the website.