Engineered Products

  ČO SÚ ENGINEERED PRODUCTS?

  water jackets

  Engineered Products sú hotové produkty pripravené na použitie, vyrobené z prémiových materiálov voestalpine. Naše Engineered Products navrhujeme a vyrábame na mieru vrátane všetkých potrebných služieb, ako je obrábanie, tepelné spracovanie a vysokokvalitné PVD povlakovanie.

  Tieto (na mieru šité) výrobky sú navrhnuté na základe našich rozsiahlych skúseností s cieľom optimalizovať produktivitu a poskytnúť základ pre zvýšenie efektívnosti výroby s ohľadom na širokú škálu aplikácií so zameraním na tlakové liatie, vstrekovanie plastov a spracovanie potravín.

  V závislosti od požiadaviek a aplikácie ponúkame pre naše výrobky aj aditívnu výrobu kovov. Tieto inovatívne diely obsahujú všetky dôležité funkcie (napr. konformné chladenie), takže naši zákazníci môžu hotový diel ihneď použiť v nástroji, stroji alebo zostave s minimálnym alebo žiadnym následným spracovaním.

  Naše Engineered Products umožňujú vyššiu produktivitu a nižšie celkové náklady celého životného cyklu jedného dielu.

  Vďaka aditívnej výrobe dosahujeme nižšie časy cyklov a dlhšiu životnosť v aplikáciách tlakového liatia a vstrekovania plastov.

  Naše Engineered Products poskytujú vyššiu kvalitu dielov a pomáhajú znižovať zmätkovitosť, náklady na údržbu a prestoje strojov.

  ENGINEERED PRODUCTS

  Objavte širokú škálu našich Engineered Products a nájdite tie, ktoré najlepšie vyhovujú vašim individuálnym potrebám.

  Všetky produkty
  Všetky produkty

  APLIKÁCIE

  Každá z výziev našich zákazníkov je jedinečná a naše dlhoročné skúsenosti s návrhom, výrobou a službami s pridanou hodnotou nám umožnili vyvinúť hotové výrobky pripravené na priame použitie v rôznych aplikáciách.

  Ako globálny poskytovateľ riešení pre rôzne priemyselné odvetvia ponúkame vysokokvalitné produkty na mieru pre rôzne segmenty a aplikácie. Naši odborníci vyvinuli a navrhli tieto inovatívne hotové produkty s cieľom prekonávať priemyselné štandardy.

  Hlboké znalosti materiálov, pochopenie procesov a odborné znalosti v oblasti dizajnu sú hlavnými piliermi našich výrobkov na mieru, ktoré sú navrhnuté tak, aby optimalizovali produktivitu a poskytovali základ pre zvýšenie efektívnosti výroby.

  Objavte sortiment našich výrobkov pre vaše špecifické použitie!

  Tlakové liatie
  Tlakové liatie
  Vstrekovanie plastov
  Vstrekovanie plastov
  Spracovanie potravín
  Spracovanie potravín

  Ak máte záujem o ďalšie informácie, kontaktujte nás

  Please use a browser that is not outdated.

  You are using an outdated web browser.

  Errors may occur when using the website.