Kampus Chiny

Znajdź szkolenie

Uczenie się bezpośrednio od Ekspertów i Producentów

To umiejętności personelu zapewniają maksymalne bezpieczeństwo, dostępność torów i oczekiwaną długość życia – przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów cyklu życia do minimum. Jako producent technologii systemów rozjazdowych od ponad 150 lat, firmy voestalpine Railway Systems mają oczywiście głęboką wszechstronną wiedzę na temat tego, jak skutecznie obsługiwać i utrzymywać rozjazdy i instalacje torowe. Solidne praktyczne i kompleksowe moduły szkoleniowe zapewniają niezbędną wiedzę, aby szybko przekształcić pracowników w kompetentnych wykonawców.

ADRES I KONTAKT

121 Xingpu Rd. Suzhou Industrial Park
CN 215126, PR China
Do mapy

Raymond Ma
T. +86 15932251841
Wyślij wiadomość

Obszar tematyczny

Poznaj zalety najnowszych innowacyjnych technologii, dowiedz się więcej o sposobach dalszego zwiększania bezpieczeństwa i dostępności, a także zmniejszania kosztów konserwacji w zastosowaniach MRT i TRAMWAY. Zebraliśmy skład doskonałych prelegentów, którzy przedstawią różne studia przypadków i podejścia oparte na najlepszych praktykach:

  • Studium przypadku maszyny punktowej Unistar HR i korzyści dla frekwencji MRT w Chinach
  • Praktyczne szkolenie Unistar HR na torze
  • Studium przypadku maszyny punktowej CSV24 i korzyści dla nowoczesnego tramwaju
  • Wprowadzenie techniczne systemu licznika osi UniAC[2] – najnowsza innowacja voestalpine
  • Integracja monitorowania zasobów FIAM i wizji konserwacji predykcyjnej

Informacje szkoleniowe

Naszym celem jest transfer umiejętności, wiedzy i technologii w naszym kampusie w celu poprawy bezpiecznego i ekonomicznego funkcjonowania kolei. Innowacje i rozwój kolei w Chinach przebiegają w szybkim tempie: sygnalizacja, rozjazd i technologia torów wymagają ciągłej zaawansowanej edukacji i szkoleń.

Dostępne są różnorodne kursy szkoleniowe dla poziomu zarządzania, pracowników, przełożonych i inżynierów operatorów kolejowych i innych powiązanych grup w Chinach.

Predefiniowane kursy podstawowe i zaawansowane można wybierać indywidualnie lub łączyć w moduły. Wszystkie kursy mogą być również dostosowane do konkretnych potrzeb operatorów kolejowych.

Maßgeschneiderte Schulungen an der Railway Systems Academy

Dostosowane Szkolenia

Oferujemy kursy dostosowane do indywidualnych potrzeb. Zarówno treść kursu, jak i program kursu można dostosować i powiązać z Twoimi wymaganiami.

Twoje potrzeby edukacyjne

Osoba kontaktowa

Raymond Ma

Service & Business Development Manager

Czekam na Twój e-mail