Kampus Brandenburg

Znajdź szkolenie

Transfer technologii i wiedzy w Campus Brandenburg

Innowacyjność i szybkie tempo rozwoju technologii przełączników wymagają ciągłego szkolenia. Jesteśmy Państwa osobą kontaktową w zakresie przyszłościowych szkoleń w dziedzinie technologii przełączników w sektorze szyn kolejowych i rowkowych. Szkolenie i dalsza edukacja są elementarnymi składowymi, aby móc nadążyć za stale rozwijającą się technologią. Jako producent najnowocześniejszej technologii rozjazdów i uznany specjalista w zakresie obsługi rozjazdów (obsługa instalacji, konserwacja i naprawa rozjazdów) chętnie przekazujemy naszym klientom nasze doświadczenie i wiedzę. Wspieramy Cię osobiście, aby iść nowymi drogami, odświeżać już zdobytą wiedzę i nadążać za zmianami technicznymi. Dzięki ścisłej współpracy z naszym działem badawczo-rozwojowym, Kampus Brandenburg służy bieżącemu transferowi wiedzy technicznej naszych klientów, a także ciągłemu kształceniu i szkoleniu własnych pracowników. Dzięki całej wiedzy technicznej voestalpine Railway Systems szkolimy Cię w teorii i praktyce.

Adres i kontakt

Uferstraße 97
14774 Brandenburg, Niemcy
Do mapy

Daniela Ott
T. +49 3381 810 218
Wyślij wiadomość

Obszar tematyczny

Przekazujemy aktualną wiedzę techniczną z zakresu planowania, montażu, pomiarów, inżynierii i konserwacji nowoczesnych rozjazdów. Nasze szkolenia są specjalnie zorientowane na potrzeby naszych klientów i mogą być indywidualnie rozszerzone na życzenie. Nasi doświadczeni instruktorzy przekazują swoją wiedzę i praktyczne doświadczenie.

Informacje szkoleniowe

Szkolenia prowadzą kompetentni eksperci z terenu i uczelni technicznych, z wieloletnim doświadczeniem. Campus Brandenburg - teoria i praktyka w jednym miejscu. Przekazujemy wiedzę teoretyczną i łączymy ją z bezpośrednimi ćwiczeniami praktycznymi na makietach, aby głęboko zakotwiczyć zdobytą wiedzę teoretyczną. Opowiadamy się za "seminariami i szkoleniami z praktyki dla praktyki".

Jakie korzyści odnoszą Państwo z naszych szkoleń? Dzięki lepiej wyszkolonemu personelowi osiągasz oszczędności dzięki szybszej obróbce placu budowy. Ponadto bardziej wydajna konserwacja zmniejsza podatność na usterki, zapobiega awariom i wydłuża żywotność przełączników.

Maßgeschneiderte Schulungen an der Railway Systems Academy

Dostosowane Szkolenia

Oferujemy kursy dostosowane specjalnie do Twoich potrzeb i koncentrujemy się na traiingu wewnętrznym, online lub w klasie. W przypadku Twojego indywidualnego i spersonalizowanego programu jesteśmy do Twojej dyspozycji w dowolnym momencie.

Twoje potrzeby edukacyjne

Osoba kontaktowa

Daniela Ott

Supervisor Kampus Brandenburg

Czekam na Twój e-mail

MIEJSCA SZKOLEŃ

Nasze kursy szkoleniowe odbywają się w trzech różnych lokalizacjach w Niemczech, w zależności od tematu. Lokalizację danego szkolenia można znaleźć bezpośrednio w opisie seminarium