Campus Donawitz

Znajdź szkolenie

Transfer technologii i wiedzy w Kampus Donawitz

W Kampus Donawitz, znanym również jako Competence Center Welding (CCW), badane są podstawy istniejących i przyszłych technik spawania oraz opracowywane są innowacyjne technologie spawania konwencjonalnych i nowych gatunków szyn. Współpraca z firmami spawalniczymi, uniwersytetami i niezależnymi ekspertami, a także wewnętrzny rozwój spawalniczy są przedmiotem zainteresowania Kampus Donawitz. Wykłady, warsztaty, pokazy spawalnicze, doradztwo dla klientów od przetargu do odbioru końcowego, a także szkolenia spawaczy uzupełniają portfolio.

Adres i kontakt

Kerpelystraße 199
8700 Leoben, Austria
Do mapy

Alexander Zlatnik
T. +43 664 8361 128
Wyślij wiadomość

Obszar tematyczny

Kampus Donawitz jest pierwszym punktem kontaktowym dla naszych klientów we wszystkich sprawach związanych z technologią spawania szyn, takich jak tematy z następujących dziedzin:

  • Zgrzewanie osadzające
  • Spawanie aluminotermiczne
  • Elektryczne spawanie ręczne
  • Zgrzewanie doczołowe

CIEKAWE SZKOLENIA W Kampus Donawitz

CIEKAWE SZKOLENIA W Kampus Donawitz

Informacje szkoleniowe

Nasi eksperci z Kampus Donawitz są dostępni, aby pomóc Państwu w następujących działaniach związanych z tematem "spawania szyn":

  • Wspieranie klientów we wszystkich teoretycznych i praktycznych aspektach spawania połączeń i konstrukcji szyn
  • Oferowanie niestandardowych i dostosowanych do potrzeb klienta rozwiązań oraz rozpowszechnianie wiedzy w zakresie bezpiecznego, ekonomicznego i wydajnego spawania szyn
  • Wspieranie wprowadzania na rynek nowych stali kolejowych poprzez opracowywanie odpowiednich technologii spawania wraz z partnerami i klientami
  • Badania podstawowe, a także rozwój nowych innowacyjnych technologii spawania dostępnych i przyszłych stali kolejowych
Maßgeschneiderte Schulungen an der Railway Systems Academy

Dostosowane Szkolenia

Oferujemy kursy dostosowane do indywidualnych potrzeb. Zarówno treść kursu, jak i program można dostosować i połączyć z własnymi wymaganiami.

Twoje potrzeby edukacyjne

Wycieczki po fabryce w naszym zakładzie w Donawitz

Jesteś zainteresowany wycieczką po fabryce w naszym zakładzie w Donawitz? Uzyskaj informacje o naszych wszechstronnych ofertach wycieczek i zarezerwuj bezpośrednio na naszej stronie rejestracji. Podczas naszych wycieczek po fabryce uzyskasz wgląd w proces produkcji stali aż po produkcję szyn.

Wycieczki po fabryce

Osoba kontaktowa

Alexander Zlatnik

Supervisor Kampus Donawitz

Czekam na Twój e-mail