Kampus Sopot

Znajdź szkolenie

WITAMY W KAMPUS Sopot!

Kampus Sopot to zespół ludzi, którzy pomogą Ci poznać i zrozumieć świat rozwiązań voestalpine Signaling Poland. Naszą misją jest przedstawianie złożonych zagadnień w prosty i przystępny sposób. Jesteśmy tutaj, aby dać Ci szansę się o tym dowiedzieć. Zapraszamy!

ADRES I KONTAKT

ul. Jana z Kolna 26C
81-859 Sopot, Polska
Do mapy

Maciej Słojewski
T. +48 58 555 77 30
Wyślij wiadomość

Szkolenia i biblioteka treści

Zanim zaczniemy przekazywanie wiedzy, staramy się zrozumieć, jakie masz potrzeby. Proponujemy szkolenia prowadzone przez doświadczoną kadrę, w dogodnym terminie i zakresie.  Rekomendujemy szkolenia odzwzorowujące możliwie wiernie rzeczywiste warunki pracy i eksploatacji naszych rozwiązań. W dogodnym momencie, możesz wrócić do materiałów i treści, które udostępniamy w blibliotece.

Najbliższe Szkolenia

Najbliższe Szkolenia

Szkolenia

Organizujemy szkolenia szyte na miarę. Ich zakres, sposób szkolenia i termin dopasowany jest do Twoich potrzeb.

Szkolenia dla instruktorów

Rodzaj szkolenia, który pozwoli Ci przekazać zdobyte kompetencje kolejnym osobom w Twojej organizacji. Ta forma szkoleń łączy wiedzę teoretyczną z wiedzą praktyczną, zapewnia uczestnikom wiedzę na temat całego cyklu życia produktu, w szczególności instalacji, obsługi i utrzymania.

 

Diagnostyka i nadzór

Przedstawimy Ci środowisko pracy naszych rozwiązań i przygotujemy do pełnienia roli diagnosty lub nadzorcy procesów instalacji i utrzymania. Dysponujemy całą gamą rozwiązań technicznych, które wzbogacają możliwości w zakresie nowoczesnej diagnostyki. Wychodząc od Twoich celów, pokażemy rozwiązania oraz środki, służące do ich realizacji.

 

Monter / technik urządzeń

Naucz się jak instalować, obsługiwać i utrzymywać nasze urządzenia. Jak zidentyfikować usterkę i jak ją naprawić mając do dyspozycji wiedzę, narzędzia i części zamienne poznane na tym szkoleniu.

Dostsowane Szkolenia

Oferujemy kursy dostosowane do indywidualnych potrzeb. Zarówno treść kursu, jak i program kursu można dostosować i powiązać z Twoimi wymaganiami.

Twoje potrzeby edukacyjne

Osoba kontaktowa

Maciej Słojewski

Kampus Sopot

Napisz do mnie e-mail