Kampus Sainerholz

Znajdź szkolenie

Dogłębne know-how bezpośrednio od producenta w Kampus Sainerholz

Nasi eksperci z Kampus Sainerholz dzielą się z Tobą swoją wiedzą na temat naszych innowacyjnych produktów, pomagając uczynić ruch kolejowy bardziej wydajnym i bezpieczniejszym. Nauczany materiał wykracza daleko poza czystą informację o produkcie. Nasze praktyczne kursy szkoleniowe pozwolą Ci być na bieżąco z najnowszymi technologiami. Skorzystaj z naszej połączonej wiedzy jako Jednostka Kompetencyjna DLD / S (Centrum Kompetencyjne ds. Napędów, Blokowania Przełączników, Systemów Monitorowania Pozycji Końcowej i Urządzeń Technologii Sygnałowej) i poszerz swoje kompetencje techniczne bezpośrednio z pierwszej ręki!

Adres i kontakt

Oberahrer Str. 9
56244 Sainerholz, Niemcy
Do mapy

Philipp Loos
T. +49 2666 9520 555
Wyślij wiadomość

Obszary tematyczne

Nasza oferta szkoleniowa jest niezależna od dziedziny zastosowania (transport szybki, towarowy, mieszany i masowy) i obejmuje następujące tematy

  • Technologia zamykania napędów i punktów
  • Technika sterowania i bezpieczeństwa
  • Lokalna diagnostyka i technologia monitorowania

CIEKAWE SZKOLENIA W Kampus Sainerholz

Teoria i praktyka - OD PROFESJONALISTÓW DLA PROFESJONALISTÓW

Naszą zasadą jest przekazywanie specjalistycznej wiedzy jak najbliżej uczestnika - połączenie teorii z praktycznymi i trafnymi ćwiczeniami!

Nasze kategorie szkoleń niezależnych od produktów

Niezależnie od tego, czy zmieniasz ścieżkę zawodową, jesteś nowicjuszem, czy doświadczonym specjalistą w dziedzinie technologii kolejowej - każdy znajdzie coś dla sienie. Przejdź od ucznia do mistrza!

Podstawowy

Podczas bezpłatnego jednodniowego saminarium w naszych lokalizacjach w Sainerholz oferujemy gościom kompleksowy przegląd portfolio produktów voestalpine Signaling Austria i Signaling Sainerholz. Obsługa, zastosowanie lub sposoby działania produktów są wielokrotnie wyjaśniane na praktycznych przykładach.

Zaawansowany

Po ukończeniu szkolenia uczestnik jest w stanie samodzielnie przeprowadzić instalację i konserwację produktu. Oprócz podstawowej wiedzy nacisk kładziony jest na rodzaj mocowania, strukturę, funkcję i obsługę produktu. Treści te są nauczane w module teoretycznym i realizowane w dwóch praktycznych modułach.

Ekspert

Po szkoleniu ekspert nie tylko opanuje instalację i konserwację produktu.

Potrafi również: zrozumieć procesy systemowe i tryby pracy, korzystać ze sprzętu testowego i narzędzi specjalnych, rozwiązywać problemy, analizować błędy i kompetentnie naprawiać systemy.

Maßgeschneiderte Schulungen an der Railway Systems Academy

Dostosowane Szkolenia

Oferujemy kursy dostosowane do indywidualnych potrzeb. Zarówno treść kursu, jak i program można dostosować i połączyć z własnymi wymaganiami.

Twoje potrzeby edukacyjne

Osoba kontaktowa

Philipp Loos

Kampus Sainerholz

Czekam na Twój e-mail