Kampus Siershahn

Transfer technologii i wiedzy w Kampus Siershahn

W czasach, gdy technologie szybko się rozwijają, w Kampus Siershahn jesteśmy niezawodnym partnerem, który utrzymuje Twoją wiedzę i doświadczenie na najwyższym poziomie. Nasi eksperci dzielą się z Tobą swoją wiedzą i pomagają zwiększyć wydajność i bezpieczeństwo operacji kolejowych. W ten sposób przekazany materiał wykracza daleko poza zwykłe informacje o produkcie.

Adres i kontakt

Bahnweg 1
56427 Siershahn, Niemcy
Do mapy

Sandra Beißwenger
T. +49 2623 6086 421
Wyślij wiadomość

Obszar tematyczny

Kampus Siershahn specjalizuje się w temacie technologii sygnalizacji ze szczególnym uwzględnieniem technologii diagnostycznej i monitorującej dla taboru kolejowego. Innowacyjne technologie diagnostyczne i monitorujące są ważną częścią dzisiejszych systemów kolejowych, a operatorzy czerpią z nich ogromne korzyści. Tematy te są szkolone przez naszych ekspertów w Campus Siershahn, aby jak najlepiej przygotować pracowników naszych klientów do nowych wymagań.

Ciekawe szkolenia w Kampus Siershahn

Ciekawe szkolenia w Kampus Siershahn

Informacje szkoleniowe

Produkty o najwyższym standardzie technicznym i innowacyjnym charakterze są najwyższym priorytetem naszych klientów. Sami mamy takie same oczekiwania wobec naszych usług i szkoleń.

Elastycznie zaprojektowane rozwiązania szkoleniowe, uwzględniające indywidualne potrzeby i wymagania firmy, a także nowoczesne metody uczenia się, łączące teorię z praktyką, są integralną częścią naszych szkoleń.

Ponadto nasze szkolenia są projektowane i rozwijane dla różnych grup docelowych, takich jak decydenci na poziomie zarządzania, kierownicy projektów, administratorzy i użytkownicy.

Maßgeschneiderte Schulungen an der Railway Systems Academy

Dostosowane Szkolenia

Oferujemy kursy dostosowane do indywidualnych potrzeb. Zarówno treść kursu, jak i program można dostosować i połączyć z własnymi wymaganiami. Dodatkowe informacje znajdują się w konfiguratorze szkoleń:

Twoje potrzeby edukacyjne

Osoba kontaktowa

Sandra Beißwenger

Osoba kontaktowa Kampus Siershahn

Czekam na Twój e-mail