VAMAV Academy partner of Railway Systems

Znajdź szkolenie

Transfer wiedzy i technologii

Nasi klienci cenią sobie produkty o najwyższym standardzie technicznym i innowacyjnym wzornictwie. Mają te same oczekiwania dotyczące obsługi i szkoleń. Wymagają najlepszego możliwego wsparcia w obsłudze swojego sprzętu – naszych produktów.

W czasach szybko zmieniających się technologii, Akademia VAMAV partner of Railway Systems jest niezawodnym partnerem, który utrzyma Twoją wiedzę i kompetencje na wysokim poziomie. Nasi eksperci pozwalają uczestniczyć w ich głębokiej wiedzy i pomagają uczynić eksploatację kolei bardziej wydajną i bezpieczniejszą.

ADRES I KONTAKT

Gyártelep Str 1
3200 Gyöngyös, Węgry
Do mapy

Zsanett André
T. +36 37 818 164
Wyślij wiadomość

Szkolenie dla Eksperci kolejowi

Dla użytkowników technicznych oferujemy różnorodne kursy szkoleniowe, które wspierają zindywidualizowany i oparty na potrzebach rozwój zawodowy. Rodzaje oferowanych przez nas szkoleń:

Szkolenia wewnętrzne

Prelegentami są eksperci z VAMAV, których wyróżnia wieloletnie doświadczenie i kompetencje zawodowe. W rezultacie w dobrze wyposażonym centrum szkoleniowym opracowywane są wysokiej jakości, zorientowane na praktykę szkolenia. Kursy są podzielone na wykłady i szkolenia praktyczne.

Korzyści

 • Kompleksowa wiedza obejmująca cały system (produkty, eksploatacja i konserwacja)
 • Głęboka wiedza trenerów poprzez ich wieloletnie doświadczenie i kompetencje zawodowe w tych obszarach

Ukierunkowanie na szkolenia

 • konserwacja systemów zamykania
 • urządzenia blokujące, system przenoszenia siły
 • Maszyny punktowe, detektory położenia krańcowego
 • diagnostyka i monitorowanie
 • systemy łączenia i mocowania

Treningi na torze

Szkolenie koncentruje się na praktycznej pracy nad własnymi rozjazdami klienta. Uczestnicy mierzą rozjazd, sprawdzają materiały mocujące i blokadę zacisku oraz korygują wartości orientacyjne. Dodatkowo, rozjazd może być gratowany.

Korzyści

 • Szkolenie odbywa się na własnych rozjazdach i sprzęcie klienta
 • Wszyscy pracownicy pozostają w siedzibie operatora

Ukierunkowanie na szkolenia

 • Przegląd, serwis i konserwacja rozjazdów
 • podstawy komponentów DLD w rozjazdach
 • Usterki i naprawa

Szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb

Klienci coraz częściej poszukują zrównoważonych, kompleksowych szkoleń dla swoich pracowników w zakresie systemów torowych, aby upewnić się, że posiadają wiedzę niezbędną do utrzymania torów. Jednocześnie wymagania klientów mogą być bardzo indywidualne, dlatego ich potrzeby niekoniecznie muszą być zawarte w podręczniku. Dlatego oferujemy naszym klientom możliwość tworzenia szkoleń dostosowanych specjalnie do ich potrzeb. Ma to tę wielką zaletę, że nasze rozwiązania szkoleniowe spełniają dokładne wymagania naszych klientów. Cel szkolenia jest definiowany przez klienta, aby wyposażyć swoich pracowników w niezbędną wiedzę.

Maßgeschneiderte Schulungen an der Railway Systems Academy

DOPASOWANY PROGRAM SZKOLEŃ

Oferujemy kursy dostosowane do indywidualnych potrzeb. Zarówno treść kursu, jak i program kursu można dostosować i powiązać z Twoimi wymaganiami.

 

Twoje potrzeby edukacyjne

Osoba kontaktowa

Zsanett André

Sales VAMAV Academy partner of Railway Systems

Czekam na Twój e-mail