Nasze know-how poprawia twoją wydajność

Dzięki Railway Systems Academy chcemy zaoferować naszym klientom, partnerom i zainteresowanym stronom dodatkowe korzyści oprócz naszych rozwiązań produktowych, usługowych i systemowych. Nasi trenerzy i eksperci szkolą i doradzają w zakresie technologii kolejowych, zwrotnicowych, sygnalizacyjnych i monitorujących. A także we wszystkich aspektach związanych z usługami infrastruktury kolejowej.

Dzięki transferowi naszego know-how jesteśmy w stanie zwiększyć Twój Performance on Track

ZALETY Railway Systems Academy

Aby móc sprostać codziennym wyzwaniom, nasi klienci mają najwyższe wymagania jakościowe dotyczące naszych produktów i usług. Sami wymagamy od nas najwyższych standardów jakości w zakresie naszych szkoleń i kształcenia ustawicznego.

Know-How

Posiadamy kompleksową wiedzę na temat całych systemów torowych (produkty, eksploatacja i konserwacja), a dodatkowo nasz kampus łączy wiedzę o produkcie z wiedzą operacyjną na temat aplikacji.

INDYWIDULANE PODEJŚCIE

Oferujemy kursy dostosowane do indywidualnych potrzeb szkoleniowych naszych klientów. W tym celu można stworzyć cały program kursu, a także poszczególne treści kursu i dostosować je do konkretnych wymagań.

OBSZARY TEMATYCZNE

Jako globalny dostawca technologii kolejowych i kompleksowych usług oferujemy naszym klientom w pełni zintegrowane rozwiązania kolejowe dla wszystkich rodzajów ruchu kolejowego na całym świecie. Jako pierwszy dom systemowy dla kolei, nasza oferta obejmuje wszystkie obszary zastosowań sektora kolejowego.

ZORIENTOWANIE NA GRUPĘ DOCELOWĄ

Nasze szkolenia przeznaczone są dla różnych grup docelowych, takich jak decydenci na poziomie zarządzania, kierownicy projektów, administratorzy, użytkownicy i wielu innych. Dodatkowo przenosimy nasze know-how na różne poziomy już istniejącej wiedzy, od początkujących po ekspertów.

JAKOŚĆ

Wysoka jakość naszych szkoleń jest dla nas warunkiem koniecznym. W tym celu korzystamy zarówno ze szkoleń wewnętrznych, jak i zewnętrznych oraz trenerów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie i wiedzę w swojej dziedzinie odpowiadającą danym tematom szkoleniowym.

ELASTYCZNOŚĆ

W zależności od potrzeb nasze szkolenia mogą odbywać się bezpośrednio w naszym kampusie lub w siedzibie klienta. Ponadto, w zależności od treści i koordynacji z klientem, nasze szkolenia mogą odbywać się na żywo na miejscu lub jako webinar.