Railway Systems Academy

Znajdź szkolenie

Railway Systems Academy

Railway Systems Academy jest światowym centrum szkoleniowym i oznacza kompleksowe szkolenia zawodowe i transfer wiedzy w sektorze kolejowym. Posiadamy specjalistyczną wiedzę w zakresie techniki rozjazdów, techniki szynowej, systemów sygnalizacji i nadbudowy torów oraz konserwacji.

 

O nas

SZKOLENIA

Oferujemy kompleksowy program szkoleń dla szerokich obszarów sektora kolejowego. Eksperci z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach prowadzą szkolenia, a same szkolenia skierowane są do szerokiego grona grup docelowych: od początkujących do specjalistów i ekspertów, od techników do menedżerów.

Przejdź do szkoleń
Schulungsangebot Railway Systems Academy

NASZE LOKALIZACJE

Nasze usługi szkoleniowe są dostępne w 8 kampusach, zlokalizowanych w 5 krajach. Każdy kampus reprezentuje obszar tematyczny specjalizacji w międzynarodowym przemyśle kolejowym. Na życzenie nasze szkolenia mogą odbywać się również bezpośrednio u klienta lub na torze.

Wszystkie lokalizacje
Railway Systems Academy ist ein weltweites Schulungszentrum

FORMY SZKOLEŃ

W zależności od złożoności i wymaganej interakcji treści dla każdego szkolenia wybierane jest odpowiednie podejście metodyczne. Metody szkoleniowe różnią się między sobą formą szkoleń i są to: seminaria, webinaria oraz e-learningi.

STACJONARNE SZKOLENIA I WYKŁADY

Im bardziej skomplikowany jest dany temat i im więcej koniecznych jest interakcji z naszymi ekspertami i/lub obiektami szkoleniowymi, tym bardziej istotne staje się szkolenie stacjonarne. Podczas tych sesji szkoleniowych przekazujemy naszą wiedzę ekspercką, aby jak najlepiej przygotować Cię do indywidualnych wyzwań.

Szkolenia Stacjonarne

Webinary

Korzystaj z interakcji na żywo z naszymi ekspertami niezależnie od lokalizacji! Webinaria nie zastępują szkolenia stacjonarnego w Akademii Systemów Kolejowych, lecz uzupełniają je i są wykorzystywane, gdy pozwala na to treść nauczania.

Webinary

E-learningi

Nasze przyjazne dla użytkownika jednostki e-learningowe pozwalają na naukę z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie i niezależnie od urządzenia docelowego. Ucz się niezależnie, w swoim własnym tempie i zgodnie z osobistymi potrzebami

E-learningi
Maßgeschneiderte Schulungen an der Railway Systems Academy

INDYWIDUALNE PROGRAMY SZKOLEŃ

Oferujemy kursy dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Zarówno treść kursu jak i program mogą być dostosowane do Państwa wymagań. Daj nam poznać swoje potrzeby edukacyjne, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualny program szkoleniowy.

Twoje potrzeby szkoleniowe

Osoba kontaktowa

Bernd Hinterleitner

Vice President – Railway Systems Academy

Czekam na Twój E-mail

ZAREJESTRUJ SIĘ DO NEWSLETTERA

Otrzymuj najważniejsze i najnowsze informacje oraz szkolenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Zapisz się