Skip to main content

Práce a kariéra ve špičkovém podniku

Ve společnosti voestalpine Krems Finaltechnik i ostatních podnicích skupiny voestalpine jsou vždy žádáni kvalitní pracovníci.

Právě lidé totiž dodávají společnosti voestalpine jedinečnost. Lidé, kteří ve specializovaných a flexibilních společnostech koncernu na celém světě vyrábějí, zpracovávají a zdokonalují ocelové výrobky. Lidé, kteří berou problémy našich zákazníků za své vlastní a mají motivaci vždy najít ještě lepší řešení. Jsou to lidé jako vy, kteří posouvají společnost voestalpine vždy o krok napřed.

voestalpine Krems Finaltechnik GmbH je moderní, dynamická společnost orientovaná na budoucnost, která nabízí náročným zákazníkům výrobky a řešení v oblastech skladovací techniky (vysokoregálové sklady a systémové regály) a silničních svodidlových systémů. Hledáme angažované pracovníky, připravené převzít odpovědnost a jednat se zaměřením na řešení. Nabízíme program individuálních pobídek a dalšího vzdělávání.

Chcete se stát aktivní součástí naší historie úspěchu? Zašlete nám svou nabídku a nastartujte svou kariéru u voestalpine Krems Finaltechnik GmbH!

Current job offers:

Kontakt:
voestalpine Krems Finaltechnik GmbH
Herr Lukas Enne
Schmidhüttenstraße 5 – Postfach 42
3500 Krems
lukas.enne@voestalpine.com
+43 / 50304 / 14-588