Skip to main content

Špička mezi svodidly

N aše odzkoušené záchytné systémy vozidel s označením CE pro vás zajišťují větší pasivní bezpečnost na evropských silnicích a přispívají tak k ochraně lidských životů. Naši nabídku doplňuje oplocení silnic.
Naše systémy sami vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme. Podnikový systém IQ-Chain, zaručuje našim zákazníkům nejvyšší kvalitu od vývoje po montáž.

Váš bezpečný náskok začíná naším odborným poradenstvím. Naši specialisté poskytují komplexní poradenství. Garantují optimální řešení a hladké zpracování projektů s odbornými znalostmi specifickými pro danou zemi. V Německu a Rakousku, přes Česko, Slovensko a Polsko, až po Rumunsko jsme s našimi systémy svodidel kompetentním partnerem v oblasti bezpečnostních zařízení silnic.

Zarážené svodidlové systémy

Naší zásadou je poskytnout optimální řešení vašich požadavků.

voestalpine Krems Finaltechnik vám nabízí široký sortiment výrobků v jakéoliv zemi a pro jakoukoliv úroveň zadržení. Kontaktujte nás, rádi vám poradíme. První předběžné informace získáte zde.

Kotvené svodidlové systémy

Systémy svodidel montované na mostních konstrukcích

Hledáte systém svodidel pro použití na mostních konstrukcích v určité úrovni zadržení, která bude spolehlivě splňovat zákonné předpisy vaší země? Jsme připraveni splnit vaše požadavky s kompletním spektrem výrobků z oblasti kotvených systémů svodidel.. Kontaktujte nás, rádivám poradíme. První předběžné informace získáte zde.

Náběhy

Bezpečnost od začátku do konce

Pro veškeré zarážené systémy i systémy se spojovacími prvky nabízí společnost voestalpine Krems Finaltechnik odpovídající náběhy. Tyto přizpůsobené systémy usnadňují instalaci a splňují všechny na ně kladené požadavky. Kontaktujte nás, rádi Vám poskytneme komplexní poradenství. Zde získáte první předběžné informace.

Systémové přechody

Dokonalé spojení!

Systémové přechody zajišťují spojení různých svodidlových systémů společnosti voestalpine Krems Finaltechnik navzájem nebo s betonovými stěnami, a to dokonale a bez štěrbin. Kontaktujte nás, rádi Vám poskytneme komplexní poradenství.

Tlumiče nárazu

Dobře zabezpečeno!

voestalpine Krems Finaltechnik vám nyní nabízí vodící a nevodící tlumiče nárazů nejnovější generace vyrobené ze 100% z oceli, pro maximální bezpečnost a dlouhou životnost. Kontaktujte nás, rádi Vám poskytneme komplexní poradenství. Zde získáte první předběžné informace.

Terminal

Fest verankert und gedämpft!

Das energieabsorbierende Kremsbarrier Terminal P4 der voestalpine Krems Finaltechnik bietet maximale Sicherheit. Durch die innovative Konstruktion wird das Fahrzeug beim Anprall kontrolliert verzögert beziehungsweise seitlich umgelenkt. Eine erste Vorabinformation erhalten Sie hier.

Ochrana objektů

Příslušenství

Oplocení silnic a dálnic proti zvěři