Skip to main content

Práca a kariéra v špičkovom podniku

V spoločnosti voestalpine Krems Finaltechnik a ostatných podnikoch skupiny voestalpine sú kvalitní pracovníci stále vítaní.

Sú to práve ľudia, vďaka ktorým sa spoločnosť voestalpine odlišuje od ostatných. Ľudia, ktorí v špecializovaných a flexibilných spoločnostiach koncernu na celom svete vyrábajú, spracovávajú a zdokonaľujú kvalitné oceľové výrobky. Ľudia, pre ktorých sa výzvy našich zákazníkov stávajú ich vlastnými a ktorých ženie túžba vždy nájsť ešte lepšie riešenie. Sú to ľudia ako Vy, ktorí posúvajú spoločnosť voestalpine vždy o krok vpred.

voestalpine Krems Finaltechnik GmbH je moderná, dynamická spoločnosť, zameraná na budúcnosť, ktorá ponúka náročným zákazníkom svoje výrobky a riešenia v oblastiach skladovej techniky (vysokoregálové sklady a systémové regály) a cestných zvodidlových systémov. Hľadáme angažovaných ľudí, ktorí sú pripravení prijať zodpovednosť a konať so zameraním na riešenie. Ponúkame program individuálnej podpory a ďalšieho vzdelávania.

Chcete sa aj Vy stať aktívnou súčasťou našej histórie úspechu? Pošlite nám svoju žiadosť o zamestnanie a odštartujte svoju kariéru v spoločnosti voestalpine Krems Finaltechnik GmbH!

Current job offers:

Kontakt:
voestalpine Krems Finaltechnik GmbH
Pán Lukas Enne
Schmidhüttenstraße 5 – Postfach 42
3500 Krems
lukas.enne@voestalpine.com
+43 / 50304 / 14-588