Skip to main content

Prezentacja spółki

Spółkę voestalpine Profilform s.r.o. założono w 1996 r. w reakcji  austriackiego koncernu stali voestalpine na wzrastające zapotrzebowanie na profile cienkościenne w Europie Środkowej i Wschodniej. Obecnie spółka jest częścią dywizji Metal Forming koncernu voestalpine AG z siedzibą w austriackim mieście Krems. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w strefie przemysłowej miasta Vyškov, znajdującym się w odległości ok. 40 km w kierunku północno - wschodnim od miasta Brno.

Spółka voestalpine Profilform s.r.o. należy do czołowych producentów cienkościennych profili stalowych w Republice Czeskiej. Na obszarze ok. 8.500 m2 produkuje ok.  15 000 t cienkościennych profili stalowych na rok.

Spółkę podzielono na dwie grupy handlowe. Grupa handlowa „Drugorzędowe konstrukcje stalowe“ zajmuje się produkcją i dostawami systemu konstrukcyjnego METSEC, stosowanego do budowy obiektów halowych, konstrukcji antresol i stropów oraz konstrukcji nośnych elewacji. Grupa handlowa „Cienkościenne profile stalowe“ produkuje i dostarcza otwarte profile perforowane, produkowane według wymagań naszych klientów, standardowe profile stalowe, wzmocnienia do okien PCV oraz specjalne profile okrągłe dla przemysłu samochodowego.