Skip to main content

Představení společnosti

Společnost voestalpine Profilform s.r.o. byla založena v roce 1996 a byla reakcí rakouského ocelářského koncernu voestalpine na rostoucí poptávku po tenkostěnných profilech ve střední a východní Evropě. Dnes je společnost součástí divize Metal Forming koncernu voestalpine AG se sídlem v rakouské Kremži. Výrobní závod je umístěn v průmyslové zóně města Vyškov, nacházejícím se cca 40 km severovýchodním směrem od Brna.

Společnost voestalpine Profilform s.r.o. patří k předním výrobcům tenkostěnných ocelových profilů v České republice. Na výrobní ploše cca 8.500 m2 vyrábíme cca 15.000 t ocelových tenkostěnných profilů ročně.

Společnost je členěna do dvou obchodních skupin. Obchodní skupina Sekundární ocelové konstrukce se zabývá výrobou a dodávkami konstrukčního systému METSEC, používaného pro výstavbu halových objektů, konstrukcí pro vestavěná patra a pro nosné konstrukce fasád. Obchodní skupina Tenkostěnné ocelové profily vyrábí a dodává otevřené děrované profily vyráběné podle požadavků našich zákazníků, standardní ocelové profily, výztuhy do plastových oken a speciální trubkový profil pro automobilový průmysl.

Profil Společnosti