Skip to main content

Socialinė veikla

Minėdami Lietuvos atkūrimo šimtmetį, skatinome savo darbuotojus mylėti Tevynę ne žodžiais, o darbais. Išreikšdami savo pilietiškumą į dangų paleidome trispalvę iš šimtų vėliavos spalvų balionų, prie bendro užkandžių stalo dalinomės patirtimi ir prisiminimais. Neapseita ir be dovanų - dėkojame mus aplankiusiems Juodšilių Šilo gimnanizos 8b klasės mokiniams, kurie mums įteikė rankų darbo atviruką su Vilniaus miesto simbolika bei trispalve, pačių gamintą žvakidę bei deklamavo eiles.

Skatiname darbuotojų sąmoningumą bei siekiame suburti savanorių komandą, kurie nori ir gali prisidėti prie įvairių gerumo bei savanorystės akcijų. Mūsų įmonės entuziastai lankosi gyvūnų globos namuose, dalyvauja akcijose "Darom", organizuoja įvairius renginius darbuotojų vaikams, taip prisideda prie rajono mokyklos mokinių saugumo dovanodami atšvaitus ir šviesdami apie saugų eismą kelyje.

...ir žinoma laukiame Kalėdų - tam, kad galėtume išpildyti svajones tų vaikų, kuriuos likimas apdovanojo mažiau. 2018 metų gruodį aplankėme beveik 40 vaikų ir įteikėme jiems dovanas asmeniškai. Pinigus aukoti lengva, tačiau skirti savo laiko - kur kas svarbiau!