Skip to main content

Duomenų apsauga

Jūsų asmens duomenų saugumo ir privatumo apsauga yra labai svarbi „voestalpine AG“, voestalpine-Strasse 1, A-4020 Linz (toliau – mes ir mums) ir jos dukterinėms įmonėms (visos kartu – „voestalpine“). „voestalpine“ laikosi galiojančių teisinių asmens duomenų apsaugos, tinkamo tvarkymo ir konfidencialumo reglamentų, ypač Austrijos duomenų apsaugos įstatymo (DSG), ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR, angl. GDPR) ir Austrijos telekomunikacijų įstatymo (TKG). 

Ši duomenų apsaugos politika paaiškina mūsų vykdomo asmens duomenų rinkimo ir naudojimo, kai jūs apsilankote mūsų svetainėje www.voestalpine.com (toliau – Bendrovės svetainė) ir ja naudojatės, pobūdį, apimtį bei paskirtį.

Bendrasis pranešimas apie duomenų apsaugą verslo partneriams

Mūsų verslo partnerių (klientų ir tiekėjų) asmens duomenų saugumo ir privatumo apsauga yra labai svarbi „voestalpine Railway Systems Lietuva“ ir jos dukterinėms bendrovėms (kartu „voestalpine“). Esame įsipareigoję apsaugoti Jūsų duomenis ir labai rimtai žiūrime į šį įsipareigojimą. To paties tikimės iš savo verslo partnerių.

 

Slapukų nustatymai

Mūsų svetainė naudoja slapukus, kurie leidžia svetainei atpažinti jūsų naršyklę, kai vėl lankotės šioje svetainėje. Slapukai yra maži tekstiniai failai, kuriuos naršyklė saugo jūsų įrenginyje. Tai leidžia svetainę optimaliai pritaikyti prie jūsų poreikių. Jei nenorite, kad slapukai būtų saugomi jūsų kompiuteryje, galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kad ji informuotų jus, kai slapukai yra nustatyti, kad galėtumėte nuspręsti, ar leisti juos kiekvienu konkrečiu atveju. Naršyklėje taip pat galite išjungti slapukų naudojimą. Atminkite, kad tokiu atveju jūs negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.

Pirmą kartą apsilankę mūsų svetainėje, lankytojai gali nuspręsti, ar priimti visus slapukus, ar kiekvienam slapukui priskirti individualius nustatymus. Vėliau taip pat galėsite pakeisti šiuos nustatymus čia.