voestalpine High Performance Metals Hungary Kft.
voestalpine-logo

a voestalpine High Performance Metals Hungary Kft.
mint a nemzetközi voestalpine csoport tagja,
Dunaharaszti telephely raktárába

DARABOLÓGÉP-KEZELŐ

munkakörbe munkatársat keres

Feladat:

  • acél anyagok darabolása, automata vagy félautomata darabológépek kezelése
  • vágások dokumentálása, darabok címkézése
  • raktári területen lévő anyagmozgatási feladatok végrehajtása
  • munkaterület rendjének és tisztaságának folyamatos fenntartása

Elvárás:

  • min. szakmunkás végzettség
  • többműszakos munkarend vállalása
  • termelésben szerzett tapasztalat
  • jó kézügyesség, logikus gondolkodásmód
  • precizitás, pontos, felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • targonca és emelőgép jogosítvány
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • határozatlan idejű munkaviszony
  • 13. és 14. havi bér
  • bejárási támogatás

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérjük, juttassa el fényképes önéletrajzát az allas@voestalpine.com e-mail címre.

Dunaharaszti telephely megmunkáló üzemébe

CNC GÉPIFORGÁCSOLÓ MUNKATÁRSAT

keres

Feladatok, munkák:

  • forgácsolási műveletek elvégzése
  • szerszámcsere, program kiválasztása
  • megmunkáló gépek és forgácsoló szerszámok beállítása
  • szerszámkorrekciók önálló elvégzése
  • gyártásközi méretellenőrzés
  • dokumentálás, címkézés
  • műszakátadás

Elvárások:

  • szakirányú fémipari végzettség
  • műszaki rajzolvasási készség
  • mérőeszközök ismerete,rutinszerű használata
  • anyagismeret, szerszámismeret
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • nem igényel nyelvtudást

Előnyök:

  • FANUC vezérlés ismerete

Amennyiben megfelel a fentiekben leírt elvárásoknak, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát az allas@voestalpine.com e-mail címre.

SZAKTANÁCSADÓ- ÉRTÉKESÍTŐ
munkatársat keres

Feladatok:

  • A PVD (Physical Vapour Deposition) bevonatolás szolgáltatás értékesítése Magyarország területén
  • Új piaci lehetőségek, partnerek felkutatása, kapcsolatok kiépítése
  • Műszaki szaktanácsadás

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész-, kohó-, anyag-, hőkezelő-, végzettség előnyt jelent)
  • Több éves műszaki-értékesítési területen szerzett munka tapasztalat
  • Magabiztos fellépés, határozottság
  • Kiváló kapcsolatteremtő-, fejlett kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
  • Proaktív gondolkodásmód
  • Ügyfél- és eredményorientált személyiség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés és kreativitás
  • Nagyfokú rugalmasság, utazási hajlandóság bel- és külföldre egyaránt
  • Nyitottság egy új technológia elsajátítása iránt
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, stb.…)

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben, PVD bevonatolás szolgáltatás -, acél-, szerszám normália-, forgácsoló szerszám-, hőkezelés szolgáltatás értékesítés területen szerzett munka tapasztalat
  • Budapest vagy Budapest 80 km-es vonzáskörzetében lévő lakóhely

  • Hosszú távú perspektíva és karrierlehetőség egy nemzetközi környezetben működő, dinamikusan növekvő és jó hangulatú szervezetben
  • Betanítás, hazai és külföldi szakmai (tovább) képzés, tapasztalatszerzés
  • Versenyképes, részben eredményorientált jövedelem
  • Céges autó, mobiltelefon és laptop használat

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérjük, juttassa el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az allas@voestalpine.com e-mail címre.