voestalpine Mitarbeiter beim voestalpine Messestand auf der bauma 2022

Najważniejsze wydarzenia voestalpine z targów Bauma 2022

W tym roku, po przerwie od 2019 roku odbyły się wiodące na świecie targi maszyn budowlanych, maszyn do produkcji materiałów budowlanych, maszyn górniczych, pojazdów budowlanych i sprzętu budowlanego. Liczba 3.000 wystawców z 58 krajów na ponad 600.000 m2 sprawiła, że wydarzenie było większe i lepsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Tak było na targach bauma 2019

Firma voestalpine zaprezentowała się na największych na świecie targach maszyn budowlanych bauma pod hasłem „The impact of innovation”. Ponad 620 000 gości miało możliwość poznania najnowszych innowacji produktowych na stoisku voestalpine.

 

durostat 500

Największa odporność na zużycie do skrajnie wymagających zastosowań w najtrudniejszych warunkach, przy jednoczesnym spełnieniu wysokich wymogów dotyczących zmniejszenia masy.

Lekkość i ekologia – pozytywny wpływ stali na branżę budowy maszyn

Błyskawiczny rozwój nowoczesnego świata i związane z tym konsekwencje stwarzają coraz więcej nowych wyzwań. Coraz więcej przedsiębiorstw w różnorodnych branżach uwzględnia stosowanie ekologicznych rozwiązań wśród swoich celów. Firma voestalpine – świadoma swojej odpowiedzialności jako lidera branży – już wcześniej uznała ekologię za jeden ze swoich priorytetów. Zrównoważony wybór surowców, stały rozwój procesów produkcji, ekologiczna logistyka oraz zaawansowany recykling są oczywistością również w branży budowy maszyn.