Wspólnie z voestalpine opracowujemy rozwiązania jutra 

voestalpine to austriacki producent stali wysokiej jakości, a jednocześnie jedno z najbardziej zaawansowanych pod względem badań przedsiębiorstw w tej branży. Skorzystaj z naszego know-how i synergii z innych gałęzi przemysłu, np. z przemysłu samochodowego i lotniczego, także w swoich zastosowaniach!

OGRZEWANIE, WENTYLACJA I KLIMATYZACJA (HVAC)

HVAC: Systemy wytwarzania energii odnawialnej i zrównoważonego rozwoju

  • Ogrzewanie (ogrzewanie i chłodzenie)
  • Wentylacja (klimatyzacja)
  • Klimatyzacja

Zastosowania:

  • Pompy ciepła dla budynków mieszkalnych i komercyjnych
  • Efektywne wykorzystanie energii fotowoltaicznej do całodobowego pokrycia zapotrzebowania przy użyciu technologii H2 lub CH4 dla ogniw paliwowych

 

HVAC

Taśma stalowa na lampy

colofer® może być przetwarzany na wiele różnych sposobów (np. głębokie tłoczenie, walcowanie, gięcie, cięcie i spawanie laserowe, łączenie) i może być powlekany jednostronnie (tylko strona górna) lub dwustronnie (strona górna i dolna) lakierem opracowanym specjalnie dla przemysłu oświetleniowego, w zależności od wymagań klienta.

Drzwi i ościeżnice

colofer® to alternatywa dla malowania proszkowego. Dzięki colofer® można odtworzyć prawie wszystkie kolory. Możliwe jest także uzyskanie różnych struktur powierzchni i wyglądu, np. drewna, stali nierdzewnej lub karbonu. Dzięki specjalnej haptyce 3D imitacja drewna colofer® jest prawie nie do odróżnienia od prawdziwych powierzchni drewnianych

colofer® CASING

colofer® CASING to doskonałe rozwiązanie dla obudów malowanych proszkowo do zastosowań wewnętrznych. Dzięki przejściu z malowania proszkowego na system colofer® CASING można znacznie obniżyć koszty i zwiększyć wydajność. colofer® CASING charakteryzuje się szczególnie wysoką odpornością na zarysowania i dlatego może być przetwarzany bez stosowania folii ochronnej. 


Może Cię to zainteresować