Efektowna kolorystyka nawet w małych ilościach!

 

colofer® home, organicznie powlekana taśma stalowa dla przemysłu AGD, zyskała już sławę produktu o najwyższej jakości i wydajności. Czy wiesz, że dzięki usłudze colofer® colorservice można odwzorować praktycznie każdy kolor, a dzięki colofer® coilsplitting można go odwzorować również w małych ilościach? Dzięki temu colofer® home jest idealnym towarzyszem w kwestii wzornictwa i elastyczności.

 

colofer® coilsplitting

colofer® coilsplitting pozwala uzyskać do 3 powłok na zwój. Zamiast zamawiać cały zwój w specjalnym kolorze, nawet jeśli potrzebujesz tylko 5 ton na małe partie, technologia colofer® coilsplitting umożliwia podzielenie zwoju nawet na 3 powłoki. W ten sposób można optymalnie skoordynować ilości dostaw i wymagania, a także zredukować ilość materiału resztkowego i koszty.

Produkcja według wzornika kolorów czy indywidualnie odtwarzane kolory? Nie stawiamy żadnych ograniczeń Twojej kreatywności!

Dzięki technologii powlekania zwojów można odwzorować praktycznie każdy odcień koloru – niezależnie od tego, czy jest to unicolor, czy metallic. Ponadto nasz colofer® colorservice umożliwia odwzorowanie kolorów na podstawie różnych kart kolorów, próbek materiałów oraz na podstawie wszelkich próbek nadających się do pomiaru koloru (np. opakowań).

Wzory, także z imponującą haptyką 3D – nie do odróżnienia od oryginału!

Tak! Dzięki colofer® możemy odtwarzać nie tylko kolory, ale także różne wzory, takie jak stal nierdzewna lub drewno – i to w sposób łudząco podobny do oryginału. Dzięki specjalnej haptyce 3D nasze powierzchnie drewniane są prawie nie do odróżnienia od prawdziwych powierzchni drewnianych.

Zatwierdzenie podstawowe jako gwarancja szybkiej realizacji

Aby móc w optymalny sposób wykorzystać colofer® i colofer® coilsplitting, potrzebujemy Twojego podstawowego zatwierdzenia odcieni kolorów. Gwarantujemy, że wszystkie nowe odcienie specjalne w pełni odpowiadają właściwościom już homologowanego produktu colofer® home. W ten sposób jesteś w stanie jeszcze szybciej reagować na trendy rynkowe.