alform-mitarbeiter-service

Kiedy potrzebne są rozwiązania

Doskonale znamy nie tylko materiały i procesy przetwarzania, ale też potrzeby naszych klientów w branży budowy maszyn. Od wielu lat zapewniamy im nie tylko innowacyjne rozwiązania produktowe, ale i kompleksowy serwis, niezawodną pomoc i wsparcie w procesach.

alform® technical support

Nasze szerokie zaplecze doradców technicznych służy pomocą we wszelkich kwestiach związanych z dopasowaniem parametrów urządzeń produkcyjnych oraz oferuje konsultacje techniczne przy wyborze właściwego produktu, jak również związane z jakimikolwiek innymi zagadnieniami.

alform® inhouse welding competence

Nieustannie doskonalimy naszą wyjątkową wiedzę w zakresie najnowocześniejszych procesów spawalniczych w ramach projektów badawczych, które realizujemy z partnerami biznesowymi i naukowymi. Korzystamy z najnowocześniejszych urządzeń spawalniczych, robotów oraz symulatora spawania termicznego w celu przeprowadzania praktycznych testów spawalniczych do dokładnego pomiaru mikrostruktur i innych właściwości.

voestalpine Steel & Service Center

Wspólnie z należącymi do nas przedsiębiorstwami logistycznymi oferujemy rozwiązania dostosowane indywidualnie do klientów. Nasz doskonale wyposażony magazyn części wzorcowych w Linz zapewnia krótki czas dostawy próbek do prób spawania i zginania.