voestalpine Böhler Welding

Bakım, onarım ve kaplama kaynaklarında kullanılan yüksek kaliteli, endüstriyel kullanım amaçlı kaynak dolgu malzemeleri alanında dünya lideri Soudokay ve gurur dolu bir yenilikçi tedarikçi geçmişine sahip UTP markalarının Böhler Welding kaynak ağına eklenmesiyle birlikte Böhler Welding 60 yıla uzanan UTP Maintenance kaynak teknolojisi ürünlerinin sahibi oluyor.

Tailor-Made Protectivity™ (Özgün Koruyuculuk)

Yüksek kaliteli ürünlerimizle uygulama uzmanlığımızın birleşimi, size metal yüzeyleri ve komponentleri onarmaktan ve korumaktan çok daha fazlasını sunar. Spesifik uygulamalarınızda deneyim kazanmış mühendislerden oluşan ekibimiz, zorlu talepleriniz için verimliliği artıran size özel çözümler sunar. Sonuç ise söz verdiğimiz gibidir: Tailor-Made Protectivity™

Dünyanın Her Yerinde Çözümler

UTP Maintenance, voestalpine Böhler Welding'in dünya genelindeki tüm faaliyet alanlarında ve 150'den fazla ülkeyi kapsayan bayi ağında ürünler ve hizmetler sunmaktadır.  Kaynak mühendislerinden oluşan bir ekip, müşterinin yanında yer alarak, kaynak teknolojisinde karşılaşılan tüm sorunlarda danışmanlık ve destek sağlar.

Tamir

Günlük tamir işlerinizdeki en iyi seçim.

okumaya devam et

Yüzey kaplama

Günlük aşınmaya karşı korumada en iyi seçim.

okumaya devam et

Kaplama

Günlük paslanmaya karşı korumada (kaplama) en iyi seçim.

okumaya devam et

Isıl Püskürtme ve PTA

Günlük ısıl püskürtme işlerinizde en iyi seçim.

okumaya devam et