voestalpine Böhler Welding

Fontargen adı, dünya genelinde yüksek kaliteli lehimleme ürünlerinin ünlü bir üreticisi olarak tanınmaktadır. 50 yılı aşkın bir süredir tüm lehimleme süreçlerinde uzman olan şirket, zengin bir deneyime, yetkinlik birikimine, “Alman teknolojisine” ve yenilikçi lehimleme ürünlerine sahiptir.

Derin Bilgi Birikimi

İşlem ve uygulama yöntemlerindeki derin bilgi birikimiyle, Fontargen Brazing en iyi sert lehimleme ve lehimleme çözümlerini, Alman teknolojisiyle üretilmiş ve kendini kanıtlamış ürünlerle sunmaktadır. Bu markanın uygulama mühendislerinin uzmanlığı, uzun yıllar boyunca sayısız uygulamadan elde edilen deneyime dayanmaktadır.

Industries

Fontargen Brazing is the international Partner for these main industries:

  • Automotive – copper wires for MIG- and laser brazing on the car body and copper and nickel pastes as well as copper preforms for brazing on the powertrain for applications such as torque converters for modern gear boxes, new EGR-cooler systems and high-pressure fuel-direct systems.
  • HVAC&R –  bare and coated silver rods and wires, fluxes, copper-phosphorus rods and wires and preforms for the brazing of components in the sectors Heating, Ventilation, Air-Condition and Refrigeration.
  • Tooling – brazing pastes with dosing properties, highly active fluxes and silver-base foils for the brazing of carbides and industry diamonds of cutting tools.

Garanti edilen kalite

Fontargen Brazing ürünleri QS sertifikalı süreçlerle üretildiği için en yüksek kalite düzeyine sahiptir. Üretim öncesi malzemeler ve mamul ürünler kendi bünyemizdeki laboratuvarlarda test edilir.  Son teknolojiye sahip analitik ekipmanlar kullanıldığı için tüm ürünlerimizin kalite standartlarına uyumu garanti edilmiştir. 

Ürün grupları

Teknolojik açıdan gelişmiş sektörler için sert lehimdolgu malzemelerinin öncü bir üreticisi ve tedarikçisi olan Fontargen Brazing, zorlu pazarlar için özel çözümler sunmaktadır. Hem karmaşık ve zorlu uygulamalarda hem de standart işlerdeki kanıtlanmış performansı sayesinde Fontargen Brazing ürünleri tüm kullanıcılar tarafından tercih edilen bir markadır.

Lehimleme ve dolgu malzemeleri alanındaki ürünlerimiz başarısını  % 100 kanıtlamıştır:

  • Dekapan kaplı ve  kaplamasız gümüş teller 
  • Dekapanlar 
  • Bakır fosforlu teller 
  • Bakır ve alüminyum teller 
  • Bakır, kalay, gümüş ve nikel lehimleme macunları 
  • Folyolar